Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованка кафедри дизайну ЗНУ Поліна Завадська: «Не ставтесь до дизайну, як до роботи»

Вихованка кафедри дизайну ЗНУ Поліна Завадська: «Не ставтесь до дизайну, як до роботи»

Вихованка кафедри дизайну ЗНУ Поліна Завадська: «Не ставтесь до дизайну, як до роботи»
24.03.2023 13:01 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія кафедра дизайну відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів вип

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках пропонуємо до вашої уваги інтерв’ю з вихованкою кафедри дизайну факультету соціальної педагогіки та психології Поліною Завадською.

- Поліно, ми знаємо, що Ви реалізувались у професії. Будь ласка, кількома реченнями розкажіть про Ваш напрям у графічному дизайні.
- Я працюю дизайнеркою у компанії TK «Laser». Це – мережа салонів лазерної епіляції та косметології, яка має більше 45 філіалів у різних містах України та 8 філіалів у Польщі.
- У чому полягає Ваша робота як дизайнерки?
- Здебільшого, це – розробка макетів для реклами у Google та Facebook. Також я роблю дизайн для Instagram-сторінок (сторіс, пости). Окрім того, роблю дизайн вивісок салонів, розробляю фірмову поліграфічну продукцію (подарункові сертифікати, бейджи, таблички, календарі – тобто вся поліграфія, яка знаходиться в салонах). Ще займаюсь розробкою landing-page, банерів, зображень для сторінок сайтів.
- Чи була у Вас нагода працювати з відомими брендами?
- Так. Маю досвід роботи з такими кампаніями, як: «Фокстрот», «Укргазбанк», «Таскомбанк», Мінфін, Фонд Рената Ахметова, «Sushi Master» та інші.
- Звучить крутецьки! Де ви берете натхнення, адже завдань так багато і всі вони різні?
- Це – дуже складне питання) Немає універсальної формули. По-різному, колись надихає музика, колись танці (це – моє хобі), нерідко надихають самі люди. Але найголовніше, на мою думку, це – пошук референсів перед виконанням проєкту, допомагає така собі «надивленість», тоді в голові формується багато ідей і візуальних рішень.
- Ваші поради і побажання студентам/кам-дизайнерам/кам?
- ЗАВЖДИ ПРОДОВЖУЙТЕ ВЧИТИСЯ.
Світ дуже швидко розвивається, з’являються нові технології, програми та застосунки. Тому, щоб завжди бути на хвилі, потрібно цікавитися новинками. Вивчати нові програми та слідкувати за трендами.
ДИВІТЬСЯ НА СВІЙ ДИЗАЙН ІЗ ТОЧКИ ЗОРУ СПОЖИВАЧА.
Задавайте собі питання: «Чи все зрозуміло?», «Яку емоцію викликає мій дизайн?», «Чи приверне він увагу споживача?», «Як я можу його покращити та вдосконалити?».
ШУКАЙТЕ НАТХНЕННЯ У ВСЬОМУ, ЩО ВАС ОТОЧУЄ!
Це може бути природа, люди, хобі тощо. «Перемикатися» та відволікатися дуже важливо, тож треба не забувати про це. Тож не ставтесь до дизайну, як до роботи, цікавтесь їм у вільний час (слідкуйте за новими трендами, дивіться, що роблять відомі агенції, і… моніторте Pinterest та Behance), тоді результат Вашої роботи буде набагато швидшим і більш професійним.
- Дякуємо за розмову. Бажаємо Натхнення!

Для довідки
У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників/випускниць. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками/випускницями факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники/випускниці Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями/фахівчинями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:
znu.pressa@gmail.com
Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком:
https://bit.ly/2HixRA8
Сьогодні архів проєкту – це вже більш ніж 300 історій успіхів талановитих випускників/випускниць Запорізького національного університету!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини