Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентство факультету журналістики дізналося про особливості роботи в галузі інтернет-реклами

Студентство факультету журналістики дізналося про особливості роботи в галузі інтернет-реклами

Студентство факультету журналістики дізналося про особливості роботи в галузі інтернет-реклами
24.03.2023 17:03 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики освітній процес стейкґолдерство

Двадцять другого березня відбулася зустріч старших курсів факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) зі стейкґолдеркою та випускницею ОП «Реклама і зв'язки з громадськістю», Team Lead PPC Razom Group Софією Кущ.

 

Спікерка розповіла гостям заходу про досвід роботи в галузі інтернет-реклами; специфіку роботи PPC-фахівчині в Україні в умовах реалій воєнного часу; вимоги до претендентів/ок на посади в цій галузі; норми оформлення резюме; про ієрархію посад у комунікаційних агенціях, зокрема, хто такі Team Lead, Junior, Middle, Senior.

Під час Q&A сесії стейкґолдерка відповіла на низку питань, зокрема: чи важливий для кар’єрного зростання в транснаціональних агенціях диплом магістра? Які навички треба мати для того, щоб займати кожну із перерахованих посад?

Софія Кущ розповіла про особисті відчуття від роботи в рекламній галузі та наголосила, що українських фахівців/чинь дуже цінують у закордонних офісах компанії через професіоналізм, високий рівень знань, швидкі реакції, високу адаптивність та стресостійкість.

Своєю чергою, Наталя Санакоєва як організаторка зустрічі запросила гостю провести бінарне заняття на одну з актуальних тем у галузі цифрових комунікацій.

Більш детально зі заходами факультету журналістики запрошуємо ознайомитися на сторінках у соцмережах:

https://www.facebook.com/zhurfak.znu

https://t.me/fjznu

https://instagram.com/znu_zhurfak?igshid=1fakcl2qwhht2

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини