Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ успішно втілили в життя масштабний профорієнтаційний проєкт із проведення предметних олімпіад для старших класів

У ЗНУ успішно втілили в життя масштабний профорієнтаційний проєкт із проведення предметних олімпіад для старших класів

У ЗНУ успішно втілили в життя масштабний профорієнтаційний проєкт із проведення предметних олімпіад для старших класів
30.03.2023 13:44 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування факультети олімпіади загальноосвітні заклади середньої освіти вступ-2023

Упродовж березня на базі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) в очному форматі і на платформі Moodle ЗНУ організували олімпіади з 10 предметів для 9, 10 та 11 класів закладів загальної середньої, професійної, професійно-технічної освіти.

 

Загалом для участі в олімпіадах зареєструвалося 946 осіб, із них взяли участь – 605. Зокрема, з української мови та літератури – 152, з математики – 32, з історії України – 103, з біології – 49, Із хімії – 23, з права – 32, з англійської мови – 161, з німецької мови – 35, з французької мови – 14 та з іспанської мови – 4.

До проєкту приєдналися 94 заклади освіти. Варто відзначити, що найактивнішими стали: Запорізька гімназія № 71 – 69 осіб, Запорізький академічний ліцей «Перспектива» – 46, Запорізька гімназія № 6 – 41, Запорізький колегіум «Елінт» – 39 та Академічний ліцей «Вибір» – 32. Також приєдналося й учнівство з інших міст й областей, зокрема з Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №138, Криворізького ліцею №115, Franken-Gymnasium Zülpich, Новокаховського політехнічного фахового коледжу Національного університету Одеська політехніка, Харківського державного музичного ліцею та інших закладів освіти. Розглядаючи соціально-демографічну структуру олімпіад, можна побачити, що найбільше серед них школярства закладів освіти Запоріжжя – 613.

Враховуючи очно-дистанційний формат проведення, на олімпіадах працювало й учнівство з 14 областей України та 12 країн. Зокрема, це – Польща, Німеччина, Чехія, Литва, Румунія, Грузія, Австрія, Франція, Італія, Словаччина та Велика Британія. Чимало хто перевірив свої знання одразу з кількох предметів. Незважаючи на те, що олімпіади розраховані на учнівство 9, 10, та 11 класи, свої сили продемонстрували й деякі восьмикласники\ці.

Згідно з Положенням про олімпіади, учасникам/цям, котрі вирішать вступати до Запорізького національного університету, Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні та коледжів ЗНУ, надаватимуться переваги під час розгляду мотиваційних листів у разі однакової кількості балів з іншими. Наразі завершується перевірка олімпіадних завдань і наступного тижня оприлюднять списки переможців/жиць з усіх предметів.

 

Вероніка Агапова,

фахівчиня відділу доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування,

студентка факультету журналістики

 

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини