Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інформаційно-просвітницький проєкт «Вебінар з детективом» триває

Інформаційно-просвітницький проєкт «Вебінар з детективом» триває

Інформаційно-просвітницький проєкт «Вебінар з детективом» триває
31.03.2023 06:44 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет Національне антикорупційне бюро України проєктна діяльність вебінар з детективом

У четвер, 30 березня, на юридичному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) у співпраці з Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) відбувся сьомий вебінар інформаційно-просвітницького проєкту «Вебінар з детективом».

Спікером заходу виступив старший детектив НАБУ Микола, який розповів учасникам про особливості доказів та доказування у кримінальному процесі. Детектив, зокрема звернув увагу на визначення поняття доказів як відомостей про події та факти дійсності, які відбулися та які необхідно встановити під час розслідування кримінальних правопорушень та джерелах таких відомостей, як-от: показання свідків, документи, висновки експертів, речі.
Детектив наголосив на характеристиці та особливостях якісних, самостійних одна відносної іншої, ознаках доказів: належність, достовірність, допустимість, достатність. Неабияку зацікавленість присутніх привернули гасла до ознак, які наголошують на важливості кожної з них, зокрема: належність – «Належні докази – запорука законного процесуального рішення»; достовірність – «Недостовірний доказ висвітлює хибний опис обставини»; допустимість – «Слідуємо не тільки букві, а й духу закону»; достатність – «Недотримання принципу достатності призводить до ухвалення незаконних рішень». Пан Микола звернув увагу учасників на найбільш складних прикладах із практики детективів НАБУ, пов’язаних із доказовою базою.
Участь у вебінарі взяли понад 140 слухачів, серед яких – здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність», аспіранти та науково-педагогічні працівники. Вони отримали не лише відповіді детектива на запитання, що їх цікавили, а й корисні рекомендації, що полегшать їх адаптацію в практичній діяльності в майбутньому. Присутні висловили слова щирої вдячності за цікавий, корисний вебінар і слушні поради від професіонала!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини