Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для колективу ЗНУ організували навчання з пожежної безпеки

Для колективу ЗНУ організували навчання з пожежної безпеки

Для колективу ЗНУ організували навчання з пожежної безпеки
31.03.2023 11:12 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ охорони праці пожежна безпека техніка безпека формування практичних компетентностей

Двадцять дев’ятого березня 2023 року в методичному кабінеті відділу охорони праці ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося навчання співробітників і співробітниць вишу, присвячене Правилам пожежної безпеки України.

Проводив навчання викладач Запорізького навчально-курсового комбінату Ігор Балецький. Ініціював й організував захід фахівець із пожежної безпеки відділу охорони праці ЗНУ Олександр Бабанін.

Відзначимо, що заняття організували з використанням технічних засобів навчання. Під час нього використовувались фрагменти фільмів із ліквідацією пожежних ситуацій. Лектор ознайомив учасників й учасниць заходу з нормативною базою, новими законодавчими актами, що регулюють пожежну безпеку, як в Україні, так і в Запорізькій області. Присутні дізналися про статистику надзвичайних ситуацій в країні та про методи боротьби з пожежами, а також – про технічні засоби гасіння пожеж й оповіщення та про дії працівників і працівниць під час виникнення надзвичайних ситуацій.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини