Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедра дошкільної та початкової освіти ЗНУ організовує роботу із закладами дошкільної освіти як базою практик

Кафедра дошкільної та початкової освіти ЗНУ організовує роботу із закладами дошкільної освіти як базою практик

Кафедра дошкільної та початкової освіти ЗНУ організовує роботу із закладами дошкільної освіти як базою практик
31.03.2023 13:13 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогогіки психологія заклад дошкільної освіти лекція-диспут організація інклюзивного середовища

Згідно із договором про співпрацю ЗНУ та закладом дошкільної освіти комбінованого типу № 224 «Біла лілея» Запорізької міської ради Запорізької області 29 березня на базі ЗДО доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Ганна Скірко організувала лекцію-дискусію на тему «Організація інклюзивного середовища у сучасному закладі дошкільної освіти».

 

Під час заходу з виховательками обговорили питання структури та організації цілісного педагогічного інклюзивного процесу. А також йшлося про розвиток цілісної особистості, незалежно від її особливостей психофізичного розвитку, що відбувається лише завдяки правильно організованому педагогічному процесу. Присутні розглянули особливості педагогічного та психологічного супроводу.

Вихователькам запропонували проаналізувати європейський досвід організації інклюзивної освіти та висловити своє бачення щодо упровадження інклюзивного напрямку освіти в Україні. А також для перегляду та обговорення надали презентації з досвіду організації інклюзивної освіти в Ізраїлі, Фінляндії, Норвегії та Данії. Власні напрацювання, які має педагогічний колектив в організації логопедичної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, рекомендували директорці Тамарі Плахтій узагальнити як досвід роботи. Такий взаємотворчий підхід до підготовки майбутніх фахівців/чинь дозволить успішно вирішувати основні завдання реформування дошкільної освіти в Україні.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини