Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ долучилась до челенджу «Життя в стилі еко»

Студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ долучилась до челенджу «Життя в стилі еко»

Студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ долучилась до челенджу «Життя в стилі еко»
03.04.2023 15:52 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Фаховий коледж бізнесу харчових технологій життя стиля еко збір макулатури волонтерська діяльність допомога ЗСУ

Важливим завданням сьогодення є життя з орієнтацією на екологічність, а тому студентство Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)  долучилось до челенджу «Життя в стилі еко».

 

Задачею екологічного заходу була організація збору макулатури. Згодом її здали та отримані кошти перерахували на рахунок ЗСУ. Зусиллями молоді  понад 60 кг макулатури вдалося зібрати в рамках челенджу – дуже непоганий результат в умовах сьогодення.

У коледжі вважають, що такі заходи формують екологічну самосвідомість. Вони спрямовані на допомогу українським військовим, адже кожна допомога є цінною. Все буде Україна!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини