Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті обговорили студентську виробничу практику спільно зі стейкґолдерами

На біологічному факультеті обговорили студентську виробничу практику спільно зі стейкґолдерами

На біологічному факультеті обговорили студентську виробничу практику спільно зі стейкґолдерами
05.04.2023 08:29 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет освітній процес виробнича практика стейкґолдери

Четвертого квітня на біологічному факультеті ЗНУ відбулася робоча нарада з роботодавцями щодо підготовки до виробничих практик здобувачів/ок першого та другого рівнів вищої освіти спеціальності 101 «Екологія».

 

Під час заходу представники/ці Запорізького національного університету – Олександр Рильський, завідувач кафедрою загальної та прикладної екології і зоології, гарант освітньої програми здобувачів/ок третього рівня вищої освіти, Наталія Воронова, доцентка кафедри, гарантка освітньої програми 2 рівня вищої освіти, та Валерій Горбань, доцент кафедри, член робочих груп освітніх програм спеціальності, – зустрілися з представниками «Мотор Січ» Петром Харченком і Сергієм Харченком щодо формату проведення виробничих практик та їхнього змісту.

Під час зустрічі обговорили програми практик. При цьому зазначалась необхідність врахування вимог до практичної підготовки сучасних екологів/инь, а саме – відпрацювання таких фахових компетенцій: здатності до організації робіт, пов’язаних з оцінкою екологічного стану, захистом довкілля та оптимізацією природокористування, в умовах неповної інформації та суперечливих вимог. Йшлося про самоосвіту та підвищення кваліфікації на основі інноваційних підходів у галузі екології, охорони довкілля та збалансованого природокористування. Роботодавці підкреслили, що майбутні екологи/ині повинні на практиці закріпити правові й етичні норми оцінки професійної діяльності, розробки та реалізації соціально-значущих екологічних проєктів в умовах суперечливих вимог.

Вони очікують від здобувачів/ок ступеня вищої освіти залучення до колективної діяльності та реалізації комплексних природоохоронних проєктів з урахуванням наявних ресурсів і часових обмежень. Крім того, Сергій Харченко, начальник відділу охорони навколишнього середовища АТ «Мотор Січ» повідомив, що наразі на підприємстві є відкрита вакансія й вони чекають випускників/ць для працевлаштування. Серед вимог, які будуть пріоритетними у виборі кандидатів/ок – вміння проводити лабораторні дослідження та доносити зрозуміло й недвозначно професійні знання, власні обґрунтування та висновки до фахівців/чинь і широкого загалу.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини