Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету (бакалаврату та магістратури, спеціальність «Право»), юридична консультантка та помічниця адвоката Аліна Родіна

Проєкт «Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету (бакалаврату та магістратури, спеціальність «Право»), юридична консультантка та помічниця адвоката Аліна Родіна

Проєкт «Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету (бакалаврату та магістратури, спеціальність «Право»), юридична консультантка та помічниця адвоката Аліна Родіна
11.04.2023 09:53 Все Головні новини Факультети Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування історії успіхів випускників

У Запорізькому національному університеті триває реалізація проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University). Сьогоднішня наша розповідь про вихованка юридичного факультету (бакалаврату та магістратури, спеціальність «Право»), юридична консультантка та помічниця адвоката Аліна Родіна.

-Розкажіть, будь ласка, про основні етапи Вашої професійної кар’єри?

-Я не так давно, лише півроку тому, закінчила магістратуру Запорізького національного університету за спеціальністю «Право». До того навчалася за тією ж спеціальністю на освітньому ступені бакалавра. Зараз я суміщаю декілька видів діяльності, однією з яких є право. Зокрема, я працюю legal adviser в громадській організації, а також є помічницею адвоката. Консультації та юридичний супровід, який я надаю бізнесу, стосується різних галузей його діяльності, а напрямками, які найчастіше я супроводжую, є медичний бізнес, всі питання, що пов’язані із господарською, цивільною та адміністративною галуззю. Також я веду свій блог на правову тематику, де намагаюсь пояснити аудиторії простими словами складні юридичні речі.

-Чому свого часу Ви обрали для вступу саме юридичний факультет ЗНУ?

-Моя історія вступу на юридичний факультет була дещо сумбурною, я дуже хотіла отримати освіту у галузі міжнародних відносин, і вже навіть стояла перед дверима для підписання контракту, але в останній момент я передумала та подала документи на юридичний факультет, обравши спеціалізацію «Право».

-Чи знадобилися Вам під час роботи знання, отримані на юридичному факультеті ЗНУ?

-Так, звичайно, адже університет – це не лише про теорію, навчання. Саме з першої недоспаної перед заліком ночі починається юрист. Коли перед тобою ще листків 100 тексту, який ти маєш зранку відтворити в аудиторії за 10 хвилин. Коли ти дивишся на викладача і думаєш: "Клас, я також хочу бути такою крутою". Університет дав мені характер, познайомив з викладацтвом, які доволі довгий час були для мене орієнтирами.

-Які поради щодо професійного становлення Ви могли б сформулювати для майбутніх юристів\ок, студентство юридичного факультету?

-Потрібно завжди намагатись, завжди пробувати, до чогось прагнути. Як казала декан юридичного факультету: "У юриста мають бути гострий розум, сильні ноги та гаряче серце".

-Яким Ви бачите розвиток університету, зокрема юридичного факультету, та які напрямки роботи потребують найбільшої уваги?

-Мені б, якщо чесно, хотілось, щоб для студентства було більше місць практики, де б вони могли отримати реальні юридичні знання, адже найважливіше у діяльності професійного юриста\ки – це саме практика. Хоча я знаю, що факультет вже багато чого зробив для поліпшення цього аспекту навчання. Зокрема, запровадили дні правничої кар’єри, де запрошуються юристи\ки-практики, які діляться своїм досвідом, відповідають на запитання молоді. Це дуже цікавий досвід.

 

Для довідки

 

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників/випускниць. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками/випускницями факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники/випускниці Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями/фахівчинями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту: znu.pressa@gmail.com

Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком: https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже більш ніж 300 історій успіхів талановитих випускників/випускниць Запорізького національного університету!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини