Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедра туризму та готельно-ресторанної долучилися до презентації результатів міжнародного проєкту «Розвиток українських прифронтових громад і туристичного бізнесу в умовах війни та стратегії на майбутнє»

Кафедра туризму та готельно-ресторанної долучилися до презентації результатів міжнародного проєкту «Розвиток українських прифронтових громад і туристичного бізнесу в умовах війни та стратегії на майбутнє»

Кафедра туризму та готельно-ресторанної долучилися до презентації результатів міжнародного проєкту «Розвиток українських прифронтових громад і туристичного бізнесу в умовах війни та стратегії на майбутнє»
14.04.2023 09:19 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризм проєктна діяльність міжнародна діяльність презентація проєкту розвиток туристичної галузі

Дванадцятого квітня 2023 року викладачі/ок) кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), а також студентство другого (магістерського) рівня вищої освіти за ОП «Туризмознавство і гостинність» долучилися до наукового семінару-презентації результатів міжнародного проєкту «Розвиток українських прифронтових громад і туристичного бізнесу в умовах війни та стратегії на майбутнє».

До команди проєкту увійшли: Март Рейман, доцент з управління рекреацією Талліннського університету, засновник естонської компанії «Reimann Retked», член правління Асоціації екотуризму Естонії; Наталя Венгерська, к.е.н., доцентка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму Запорізького національного університету, координаторка проєкту «Erasmus+ DIRUT»; Олеся Корнус, завідувачка кафедри загальної та регіональної географії, к. геогр. н., доцентка, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка; Вікторія Пацюк, к. геогр. н., доцентка кафедри туризму та економіки, Криворізький державний педагогічний університет; Валентина Холодок, директорка ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», к. держ. упр., доцентка кафедри туристичного бізнесу, Харківська державна академія культури. Вони представили результати проведеного дослідження щодо особливостей розвитку українських прифронтових громад і туристичного бізнесу в умовах війни, бачення їхньої стратегій розвитку на майбутнє з метою пошуку інвесторів, партнерів та всіх охочих задля відновлення туристичного бізнесу.

Під час проведення заходу спікери докладно проаналізували розвиток туристичної діяльності в довоєнний час на прифронтових територіях: Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Сумській, Донецькій областях. Вони висвітлили зміни, що виникли з початком війни, а також сформували тези щодо можливості розвитку галузі після перемоги. Присутнім представили розширений аналіз цього питання щодо кожної з перерахованих областей.

Захід виявився дуже цікавий та інформативний. Отримана інформація – дуже доцільна й актуальна, особливо для здобувачів/ок вищої освіти під час вивчення дисципліни «Управління регіональним розвитком у туризмі та гостинності». Представники/ці кафедри туризму та готельно-ресторанної справи подякували спікерам/кам за можливість взяти участь у заході.

 

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини