Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інформаційно-просвітницький проєкт «Вебінар з детективом» триває

Інформаційно-просвітницький проєкт «Вебінар з детективом» триває

Інформаційно-просвітницький проєкт «Вебінар з детективом» триває
14.04.2023 07:15 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет Національне антикорупційне бюро України проєктна діяльність вебінар з детективом

У четвер, 13 квітня, на юридичному факультеті Запорізького національного університету у співпраці з Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) відбулася дев’ята онлайн зустріч у межах інформаційно-просвітницького проєкту «Вебінар з детективом».

Спікером заходу виступила старший детектив-аналітик НАБУ Марина. Вона розповіла про особливості пошуку інформації у відкритих базах даних; ознайомила учасників із завданнями Управління аналітики та обробки інформації та наголосила на важливості існування такого підрозділу в структурі НАБУ — задля аналітичної підтримки детективів, допомоги в ухваленні рішень, виявленні кримінальних корупційних правопорушень, допомоги ресурсами ІТ-лабораторії тощо. Детектив наголосила на основних напрямках інформаційно-аналітичної роботи Управління та окреслила можливі джерела інформації, з класифікаційним їх розподілом на відкриті (OSINT) та джерела з обмеженим доступом і характеристикою особливостей кожного виду. Детектив визначила основні поняття, як-от: інформація, OSINT, цифровий слід тощо.
Спікерка надала практичні рекомендації з пошуку інформації в різних пошукових системах, розповіла як перевіряти витік особистих паролей чи наявність підозрілих файлів. Увагу учасників привернула і робота із зображеннями, зокрема розпізнавання об’єктів на них. Пані Марина розкрила питання особливостей використання систем пошуку контактів фізичних осіб; відкритих джерел даних щодо юридичних осіб, у т.ч. системах моніторингу публічних закупівель; відкритих даних щодо іноземних юридичних осіб, наголосивши на особливостях співпраці з міжнародними організаціями.
На завершення учасники вебінару, серед яких здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність», аспіранти та науково-педагогічні працівники, мали можливість поставити запитання, на які детектив залюбки відповіла та поділилася досвідом щодо найскладніших прикладів в її практичній діяльності. Учасники висловили слова щирої вдячності за цікавий та корисний вебінар, а також за набуті знання, які можна застосовувати як в професійній діяльності, так і в повсякденному житті.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини