Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ відбулось засідання Політологічного клубу та громадської організації «Студентство»

На ФСУ відбулось засідання Політологічного клубу та громадської організації «Студентство»

На ФСУ відбулось засідання Політологічного клубу та громадської організації «Студентство»
14.04.2023 13:30 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціології управління дозвілля політологічний клуб гостьова лекція виклики прифронтового Запоріжжя

Дванадцятого квітня 2023 року відбулося спільне засідання Політологічного клубу факультету соціології та управління ЗНУ та громадської організації «Студентство». Воно проходило вперше у форматі офлайн з початку повномасштабної російсько-української війни. У зустрічі брали участь студентство й аспіранти/ки ФСУ, громадська організація «Студентство», а також – д. політ. н. Цокур Є.Г. та к. політ. н. Лепська Н.В. Учасників/ць заходу гостинно розмістила бібліотека ЗНУ.

 

Темою обговорення стали: «Виклики прифронтового Запоріжжя». Запрошеним спікером був Аскад Ашурбеков – депутат Запорізької обласної ради, директор Агенції регіонального розвитку в Запорізькій області.

Варто відзначити, що проблематика місцевої влади виявилась для присутніх настільки гострою, що двогодинна зустріч промайнула непомітно.

Факультет соціології та управління подякував Аскаду Ашурбекову за максимальну відкритість та професіоналізм, а учасникам/цям дискусії – за справжній інтерес, небайдужість та любов до Запоріжжя.

 

Слідкувати за анонсами подій на факультеті соціології та управління ЗНУ можна на телеграм-каналі: https://t.me/fsu_znu

Багато цікавої інформації розміщено на ютуб-каналі ФСУ ЗНУ: https://www.youtube.com/@fsuzpua

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини