Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молодь шкіл і коледжів навчалася правильному стратегуванню кар’єри

Молодь шкіл і коледжів навчалася правильному стратегуванню кар’єри

Молодь шкіл і коледжів навчалася правильному стратегуванню кар’єри
24.04.2023 15:39 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціології управління відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування загальноосвітні заклади середньої освіти тренінги

На факультеті соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) двадцять першого квітня відбувся практичний тренінг для шкіл і коледжів. Його присвятили темі «”Як стати президентом”: лайфґаки щодо правильного стратегування кар’єри».

 

Під час заходу тренер – аспірант ФСУ Едуард Бойко – розглянув питання, що таке успіх, які риси характеру притаманні успішній людині? Йшлося про вміння планувати та структурувати свій день, тиждень, місяць і навіть рік. Учням пояснили, що це дуже спрощує життя й обов'язково призводить до успіху. Також під час тренінгу йшлося про те, як планування та стратегування кар’єри впливає на можливості «стати Президентом», тобто з легкістю формувати своє кар’єрне зростання і стати топ-спеціалістом.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини