Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет співпрацює з бостонськими колегами

Юридичний факультет співпрацює з бостонськими колегами

Юридичний факультет співпрацює з бостонськими колегами
25.04.2023 10:10 Все Головні новини Факультети Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет міжнародна діяльність Бостонський університет правопросвітницький проєкт гостьові лекції

Упродовж трьох тижнів здобувачі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), які навчаються за спеціальностями 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність» мали змогу долучитися до прослуховування циклу лекцій на тему «Вступ до основних особистих конституційних прав» від провідних науковців юридичного факультету Бостонського університету.

 

Захід став можливим завдяки співпраці за проєктом із міжнародної підтримки для українських правничих шкіл. Лекторами були професорка Марні Г. Капуто, яка має значний досвід викладання вступу до американського права, та професор Стівен М. Данвебер, наукові дослідження якого присвячені питанням федеральної цивільної практики, аналізу розкриття інформації під час розгляду справ у судах.

Зокрема, під час першої зустрічі слухачі змогли поглиблено проаналізувати зміст Першої поправки до Конституції США, яка стосується неможливості заборони Урядом вільно сповідувати свою релігію. Другу зустріч присвятили змісту та практиці застосування Шостої поправки до Конституції США, а саме – практичній реалізації права особи, що звинувачується у скоєнні злочину, зокрема, на справедливий суд присяжних.

І, нарешті, під час третьої зустрічі здобувачі мали змогу долучитися до фахового розгляду Чотирнадцятої поправки до Конституції США, яка гарантує рівність громадян США і забороняє ухвалення будь-яким штатом дискримінаційних законів. Юридичний факультет Запорізького національного університету подякував партнерам за надану можливість долучитися до проєкту з міжнародної підтримки для українських правничих шкіл.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини