Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Гідроенергетичний коледж гостинно зустрів абітурієнтів

Гідроенергетичний коледж гостинно зустрів абітурієнтів

Гідроенергетичний коледж гостинно зустрів абітурієнтів
25.04.2023 15:27 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відокремлений структурний підрозділ Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж день відкритих дверей

 «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) щиро запросив майбутніх студентів на весняний День відкритих дверей. Одразу в двох форматах організували цю зустріч: online і безпосередньо в коледжі. Абітурієнти та їхні батьки спілкувалися з представниками адміністрації, головами циклових комісій та викладачами.

 

На День відкритих дверей завітало чимало гостей. «Здебільшого, це абітурієнти зі шкіл Правого берега, але були й хлопці та дівчата з інших районів міста, із Широківської і Долинської громад, а також з Дніпропетровської області», – зауважили в коледжі. Модераторкою online-заходу стала відповідальна секретарка відбіркової комісії Ірина Пупирєва, а гостей зустріла завідувачка енергобудівельного відділення Світлана Гавриленко.

Відвідувачі Дня відкритих дверей дійсно переконалися, що Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж – це сучасний заклад освіти! Тут готують висококваліфікованих фахівців за технічними та економічними спеціальностями. Та щоб вступити до нього й навчатися за державним замовленням, а ще й отримувати стипендію, необхідно добре підготуватися. «Усі охочі мали можливість записатись на 1-місячні курси підготовки до вступу в коледж, – зазначила заступниця директора з виховної роботи Світлана Усова. – Відвідування занять надає абітурієнтам не лише знання та досвід навчання в коледжі, а й додаткові бали». До речі, право на пільги мають ще й вступники соціальних категорій, тож, подаючи документи до відбіркової комісії, будьте уважні! Не встигли записатися на курси? Зверніть увагу, що запис ще триває.

Викладачі та співробітники ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» подякували всім, хто завітав на захід, і висловили сподівання на нові зустрічі.

Спеціальності ВСП ЗГЕФК ЗНУ:

https://www.zgefcznu.in.ua/category/navchyalna-robota/spetsialnosti/

Правила прийому до ВСП ЗГЕФК ЗНУ у 2023 р.:

www.zgefcznu.in.ua/правила-прийому-до-всп-згефк-зну-2023/

Телефонуйте до відбіркової комісії: (068) 738-25-92

Контакти підготовчих курсів: (099) 046-10-99

Адреса: вул. Мінська, 10.

Завітайте на сторінку коледжу: www.zgefcznu.in.ua

Facebook: https://www.facebook.com/zgefc.znu

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини