Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ вчилися надавати невідкладну медичну допомогу

У ЗНУ вчилися надавати невідкладну медичну допомогу

У ЗНУ вчилися надавати невідкладну медичну допомогу
27.04.2023 17:19 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет центр культури волонтерський центр благодійний фонд молодь майбутнього тренінг тактична медицина

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) дбають про те, щоб його співробітники та студенти мали змогу опанувати практичні навички, необхідні для країни, в якій триває війна. Йдеться, зокрема, про тренінг з основ домедичної допомоги, який днями вже вдруге відбувся в спортивно-оздоровчому корпусі вишу.

 

Організатори заходу – центр культури ЗНУ, волонтерський центр вишу, зокрема доброчинна організація «Благодійний фонд “Молодь майбутнього“» – відгукнулися на численні прохання представників університету, які не змогли взяти участь у першому тренінгу, але розуміють усю важливість уміння надати невідкладну медичну допомогу. До університету вдруге запросили інструктора з тактичної медицини Олексія Засобу.

Тож двадцять другого квітня всі охочі за попередньою реєстрацією долучилися до одноденного тренінгу з основ першої домедичної допомоги за протоколом ТССС (Tactical Сombat Сasualty Сare) першого рівня ASM (TCCC All Service Members). Вони дізналися про правила перевірки дихання постраждалого, зупинки кровотечі, непрямий масаж серця, про те, як потрібно розмістити й транспортувати пораненого, тощо.

Значну увагу під час тренінгу приділили формуванню необхідних практичних навичок. Учасники подякували інструкторові Олексію Засобі й організаторам за корисний захід і за отримані знання, які допоможуть зберегти життя тих, хто поруч. Фотозвіт від центру культури ЗНУ:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=culture.znu&set=a.962815931663988

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

 

 

Схожі новини