Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Історики навчали учнів розпізнавати сучасні методи пропаганди

Історики навчали учнів розпізнавати сучасні методи пропаганди

Історики навчали учнів розпізнавати сучасні методи пропаганди
28.04.2023 13:20 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет історії Міжнародні відносини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування гостьова лекція дослідження пропаганди

Двадцять сьомого квітня 2023 року відбулася тематична лекція на актуальну тему «Пропаганда: сучасні методи в умовах російсько-української війни» для старших класів Запорізького ліцею «Альтернатива». Лекторка – доцентка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Оксана Казакова – розповіла про використання маніпулятивних заголовків, контрастність та фальсифікацію інформації, залучення образів осіб, які мають авторитет у суспільстві.

 

Захід пройшов за організаційної підтримки вчительки ліцею Тетяни Юр’євої. Модерувала засідання заступниця декана з профорієнтаційної роботи факультету історії та міжнародних відносин Ірина Савченко. Під час онлайн-заходу перед старшокласниками розкрили поняття пропаганди, шляхи її трансляції, методи та сучасні інструменти. Висвітлення матеріалу лекції поєднувалося з дискусіями, в яких лекторка разом з учнями аналізували приклади пропаганди.

Також старшокласникам надали презентацію, присвячену майбутнім профорієнтаційним заходам від ЗНУ та факультету історії та міжнародних відносин, зокрема. Вчителька Тетяна Юр’єва подякувала університетським викладачкам за цікавий і корисний для учнів захід і висловила сподівання на подальшу співпрацю.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини