Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Матфак розповів, як скласти мотиваційний лист під час вступу-2023

Матфак розповів, як скласти мотиваційний лист під час вступу-2023

Матфак розповів, як скласти мотиваційний лист під час вступу-2023
02.05.2023 12:14 Все Головні новини Факультети Математичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет математичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування інформаційно-консультативна зустріч національний мультипредметний тест моти

Першого травня в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася інформаційно-консультативна зустріч представниць математичного факультету з майбутніми вступниками. Організаторами заходу стали заступниця декана з профорієнтаційної роботи, доцентка кафедри загальної математики Марина Гречнєва та доцентка кафедри фундаментальної та прикладної математики Ірина Ткаченко.

 

Захід присвятили особливостям цьогорічного вступу, питанням підготовки до складання Національного мультипредметного тесту та написанню мотиваційних листів. На початку онлайн-заходу абітурієнти ознайомились зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка на факультеті. Зокрема, їм розповіли про спеціальності, які користуються особливою підтримкою держави, тож вступати на них на контрактну форму навчання можна, надавши лише мотиваційний лист.

Майбутні абітурієнти отримали корисні поради щодо підготовки до складання Національного мультипредметного тесту й особливостей написання ефективних мотиваційних листів. Серед іншого, представниці математичного факультету озвучили вимоги до написання та структури цього документа та вказали, на що треба звернути особливу увагу під час його складання. Учасники консультації поставили низку питань і подякували за змістовну та цікаву зустріч.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини