Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ опікуються організацією сесії та вступної кампанії

У ЗНУ опікуються організацією сесії та вступної кампанії

У ЗНУ опікуються організацією сесії та вступної кампанії
02.05.2023 16:28 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ректорат освітній процес наука профорієнтаційна діяльність акредитаційна діяльність

Першого травня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося засідання ректорату під головуванням ректора Миколи Фролова. Під час заходу йшлося про організацію освітнього процесу, активну підготовку до літньої сесії, акредитацію освітніх програм і про вступну кампанію 2023 року.

 

Підсумки Дня відкритих дверей

Ректор Микола Фролов відзначив важливість такої масштабної події, як проведення Дня відкритих дверей для учнів старших класів і їхніх батьків і подякував усім причетним до організації та проведення. Під час заходу відбулися зустрічі та консультації з представниками адміністрації університету, факультетів, ІННІ ім.Ю.Потебні, фахівців відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, які розповіли про нюанси проведення вступної кампанії цього року та про заходи, які здійснює університет на допомогу вступникам.  

Особливості проведення освітнього процесу

Під час ректорату йшлося також і про роботу з тими студентами, які мають академічну та/або фінансову заборгованість. З цього питання, як і з питання контролю та перебігу освітнього процесу в ЗНУ, виступив проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура. Він зазначив, що для цієї категорії студентів створять усі умови, аби вони могли успішно погасити академічні борги. В центрі особливої уваги й ті, хто є у ЗСУ й ті, хто перебуває на тимчасово окупованих територіях. Триває у виші переведення здобувачів на бюджет: нещодавно ще 435 осіб скористалися з цієї можливості.

Акредитація освітніх програм під постійною увагою керівництва

Про перебіг акредитацій освітніх програм прозвітували проректори – з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов та з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктор Банах. Ішлося також про потребу створити в ЗНУ центр, який опікуватиметься проблемами ліцензування освітньої діяльності й акредитаціями, зокрема до нього має ввійти відділ моніторингу якості освіти і ліцензування. Перший проректор Олександр Бондар висвітлив такі питання: про призначення консультантів за окремими освітніми програмами магістерського рівня, до яких можуть звернутися вступники. Він нагадав, що початок реєстрації на ЄВІ/ЄФВІ – 8 травня.

На часі профорієнтаційна діяльність

Із питань діяльності приймальної комісії ЗНУ та відбіркових комісій, які розпочали активну підготовку до початку вступної кампанії 2023 року, доповів відповідальний секретар Станіслав Іваненко. Щодо профорієнтаційних заходів, прозвітувала начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів. На ректораті також виступили зі звітами представники інших структур.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини