Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співпраця з вишами Польщі підвищує якість підготовки молоді

Співпраця з вишами Польщі підвищує якість підготовки молоді

Співпраця з вишами Польщі підвищує якість підготовки молоді
03.05.2023 09:42 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні студентська рада виховна робота

В ІННІ ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували міжкафедральне засідання науково-методичного семінару з відкритим лекційним заняттям «Засоби індивідуального захисту» («Środki ochrony indywidualnej»). Його провів професор ВШОУП Дамян Гадрись (Damian Hadryś).

 

«Практика взаємодії науковців, аспірантів і студентів з Вищою школою управління охороною праці в Катовицях сприяє розвитку інтернаціоналізації між нашими закладами вищої освіти, – підкреслила директорка Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні. – А головне, вона підвищує якість підготовки молоді». Головною метою семінару став обмін досвідом і актуальною інформацією. Учені обох вишів обговорили питання втілення принципів зв’язку теорії із практикою; спрямованості навчання на реалізацію мети освіти. Окрему увагу присвятили впровадженню європейського професійного досвіду в освітньо-науковий процес Інженерного навчально-наукового інституту.

Під час роботи семінару опрацювали актуальні питання з охорони праці. Науковці говорили про засоби індивідуального захисту органів дихання, слуху, очей та обличчя; зосередили увагу на захисному одязі, засобах захисту рук і ніг. Розглянули приклади захисного одягу для окремих спеціальностей, зокрема, зварювальника. Йшлося й про машини та пристрої, що використовуються під час обробки.

Захід відбувся за підтримки заступниці директора з наукової роботи ІННІ Каріни Бєлоконь, а ініціаторами його стали науковці кафедр електричної інженерії та кіберфізичних систем, а також інформаційної економіки, підприємництва та фінансів. Серед учасників засідання були й молоді вчені, зокрема аспіранти, які навчаються за спеціальністю 073 «Менеджмент», а також магістранти всіх спеціальностей кафедри і спеціальності 263 «Цивільна безпека» кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки. Результати роботи семінару зафіксували протоколами засідання та засвідчили підписом директора технічного факультету Вищої школи управління охороною праці в Катовицях, а також міжнародним відділом цього вишу.

 

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини