Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Педагоги навчають дошкільнят за допомогою LEGO-технологій

Педагоги навчають дошкільнят за допомогою LEGO-технологій

Педагоги навчають дошкільнят за допомогою LEGO-технологій
05.05.2023 10:02 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія освітній процес формування практичних компетенцій гостьова лекція LEGO-технології

На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) для студентів 2 курсу освітньої програми «Дошкільна освіта» четвертого травня 2023 року відбулася гостьова лекція на тему «Використання LEGO-технологій як освітнього інструменту на заняттях у закладі дошкільної освіти» (дисципліна «Методика формування елементарних математичних уявлень»). Доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Олена Самсонова запросила на заняття династію педагогів: Тетяну Логвіну й Олесю Логвіну. До заняття приєдналася директорка закладу дошкільної освіти № 164 «Соловейко» Світлана Панченко.

 

Педагогині поділись своїми враженнями та практичним досвідом роботи з LEGO-технологіями на заняттях із формування елементарних математичних уявлень. На їхню думку, застосування LEGO-цеглинок дає позитивні результати під час засвоєння навчального матеріалу. На заняттях із логіко-математичного розвитку LEGO дозволяє педагогу показати, як утворюються числа. За їхньою допомогою можна закріплювати та розвивати навички прямого та зворотного рахунку, знайомити дітей з арифметичними діями та геометричними фігурами, розвивати логіку й мислення.

Під час зустрічі спікерки ознайомили студентство з досвідом роботи «Технологією “Шість цеглинок” як методом формування сенсорно-пізнавальної компетентності дошкільників». На відео присутні мали змогу побачити роботу з дітьми та авторські дидактичні ігри. Відбувся й майстер-клас, присвячений дидактичним вправам із LEGO. Особливо цінним для здобувачок вищої освіти було те, що вони мали змогу поставити запитання безпосередньо педагогам-практикам та отримати компетентні відповіді про організацію дистанційного навчання, особливості проведення тематичних тижнів, участь виховательок у педагогічних конкурсах.

Відзначимо, що на міжнародній педагогічній виставці ця професійна династія отримала срібну медаль за впровадження освітніх технологій. Викладачі та студенти кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ щиро подякували педагогиням за проведену на високому професійному рівні гостьову лекцію. Присутні запевнили, що сподіваються на подальшу співпрацю з професіоналами-практиками.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини