Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Золото в національних змаганнях США з веслування вибороли студенти ЗНУ

Золото в національних змаганнях США з веслування вибороли студенти ЗНУ

Золото в національних змаганнях США з веслування вибороли студенти ЗНУ
09.05.2023 09:29 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризм спорт веслування перемога

До складу збірної України ввійшли студенти 4 курсу група 8.0172-ф-з факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олександр Смірнов (кермовий) та Олена Веніславська (веслярка, барабан).

 

Відзначимо, що з 22 до 30 квітня 2023 року на Олімпійському каналі в місті Сарасота (США) проводився навчально-тренувальний збір із загальної та спеціальної підготовки національної команди України з веслування на човнах типу «Дракон».

Після  завершення тренувального збору 30 квітня українська збірна команда взяла участь у національних змаганнях США «TAMPA INTERNATIONAL DRAGON BOAT FESTIVAL». Тут спортсмени посіли І місце у відкритому класі на дистанції 500 метрів. Змагання та тренувальний збір тривали в межах підготовки команди України до ХVI Чемпіонату світу з веслування, який відбудеться у серпні 2023 року в м. Патая (Тайланд).

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини