Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ювілей доцентки Наталії Сохи: усе життя – робота на педагогічній ниві

Ювілей доцентки Наталії Сохи: усе життя – робота на педагогічній ниві

Ювілей доцентки Наталії Сохи: усе життя – робота на педагогічній ниві
09.05.2023 15:46 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія ювілей поздоровлення

Науково-педагогічні працівники та студенти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) привітали з ювілеєм викладачку кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Наталію Соху. Колеги подякували їй за натхненну працю на благо університету, у якому свого часу пані Наталія здобула вищу освіту.

 

Ще в шкільні роки шановна ювілярка вирішила присвятити себе педагогічній діяльності. У 1993 рокі вона закінчила Запорізьке педагогічне училище №1 за спеціальністю «Дошкільне виховання. Вихователь у дошкільних закладах. Організатор фізичного виховання в дошкільних закладах». У 1998-2002 навчалася в Запорізькому тоді ще держуніверситеті, на факультеті іноземної філології, здобувши другий рівень вищої освіти (спеціаліст) за спеціальністю «Мова та література (французька), філолог, викладач французької мови та літератури». А в 2016-2018 роках навчалася в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького, здобуваючи другий рівень вищої освіти (магістр) за освітньою програмою  «Дошкільна освіта. Логопедія». Захистивши диплом, вона здобула кваліфікацію «Вихователь дітей раннього та дошкільного віку. Організатор дошкільної освіти. Вчитель-логопед».

Паралельно із постійним підвищенням своєї кваліфікації, вдосконаленням теоретичних знань і здобуттям нових практичних навичок Наталія Соха працювала в закладах освіти. Вона обіймала посаду вчительки трудового навчання, початкових класів, іноземної мови, виховательки закладу дошкільної освіти. Із 2020 року працює в ЗНУ викладачкою кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти («Логопедія», «Спеціальна педагогіка (з методиками)», «Профілактика вторинних відхилень», «Аутологія», «Технології навчання і виховання дітей з ООП», «Теорія та методика виховання дітей з порушеннями мовлення», «Організація соціально-педагогічної діяльності в закладах освіти»). Також Наталія Соха курує навчальні та виробничі практики, передає студентству свій значний практичний досвід, заохочує молодь до заняття наукою.

Ознайомитись із власним науковим доробком іменинниці можна за лінками:

https://orcid.org/my-orcid?orcid=0000-0003-3008-4834

https://scholar.google.com.ua/citations?user=ZpZzXhIAAAAJ&hl=uk

У цей святковий день колеги, друзі, однодумці привітали шановну ювілярку та побажали їй успішної реалізації всіх планів і задумів, нових досягнень і перемог, радості на щодень і натхненної праці на благо рідного університету під мирним небом переможної України.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини