Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біологічного факультету допомагають притулку для тварин

Студенти біологічного факультету допомагають притулку для тварин

Студенти біологічного факультету допомагають притулку для тварин
16.05.2023 11:51 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет студентська рада волонтерська діяльність притулок тварин

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває плідна волонтерська діяльність студентської ради. Так, чотирнадцятого травня студенти-активісти відвідали притулок для безхатніх тварин з інвалідністю «Дай лапу, друже» та привезли його мешканцям подарунки, зокрема їжу й ковдри.

 

На біологічному факультеті провели збір коштів для придбання необхідних товарів, розповсюдивши інформацію через соцмережі. До акції долучилися як студенти, так і викладачі та керівництво, зокрема декан факультету, професорка Людмила Омельянчик і заступниця декана з виховної роботи, викладачка кафедри садово-паркового господарства та генетики Вікторія Яранцева.

До притулку тварин завітали студенти Діана Маленко, Тетяна Рябченко, Валентин Добровольський, Анна Опілат, Тетяна Вербицька, Богдана Каменецька та Дмитро Чвільов. Керівництво закладу щиро подякувало волонтерам ЗНУ. Своєю чергою, біологічного факультету закликали всіх не бути байдужими й допомагати тим, хто потребує підтримки.

Матеріал надано біологічним факультетом

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини