Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представниця економічного факультету – учасниця конференції щодо перспектив циклічної економіки

Представниця економічного факультету – учасниця конференції щодо перспектив циклічної економіки

Представниця економічного факультету – учасниця конференції щодо перспектив  циклічної економіки
16.05.2023 17:11 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет студентська наука міжнародна діяльність конференція

Дев’ятого – дванадцятого травня у м. Каунасі (Литва) відбулася студентська конференція BUP-2023 «Стале виробництво та споживання: перспектива циклічної економіки». Захід проходив у межах програми «Балтійський університет» (BUP) / The Baltic University Programme (BUP), серед членів якої – ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Студентка 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» економічного факультету Анастасія Сопіна взяла участь у цій конференції. Вона мала змогу презентувати результати свого дослідження на тему інвестування у відновлювальну енергетику в Україні. Студентка провадила наукову розвідку під керівництвом декана факультету, професорки Алли Череп. Анастасія розповіла нам про свою участь у цьому міжнародному науковому заході.

- Розкажіть про свої враження від конференції «BUP-2023».

- Мені дуже сподобалось! Це була можливість поділитись результатами свого дослідження та послухати думки студентів з університетів усього світу; отримати новий досвід, покращити навички міжкультурної комунікації, підвищити рівень володіння англійською та познайомитися з новими людьми.

- Які найцікавіші події конференції ви можете пригадати?

- Першого дня учасники могли почути думки щодо сталого розвитку економіки від знаних людей, таких як ректор університету KTU, директор програми «BUP», віце-міністр міністерства економіки та інновацій Литви, засновниця компанії «TEXTABLE», голова маркетингового відділу компанії «AURIKA» та інші. Студенти представляли доповіді на такі теми: «Передові механічні технології», «Промисловий дизайн та інженерія», «Матеріалознавство та інженерія», «Технології та інженерія виробництва», «Стале споживання та управління бізнесом», «Сталі енергетичні системи», «Стійкі харчові системи та сільське господарство», «Сталий розвиток міст і сіл», «Транспортна інженерія та стійка мобільність». Я виступила з доповіддю «Інвестування у відновлювальну енергетику України як спосіб повоєнної відбудови економіки» та брала участь в обговоренні сучасних проблем і перспектив розвитку енергетичного сектору України.

Другого дня відбулося засідання Студентського парламенту, де обирали нового голову студентського самоуправління програми «BUP». Присутні могли поділитись ідеями щодо покращення проведення конференції. Я також внесла свою пропозицію, яку члени парламенту схвалили й пообіцяли реалізувати при проведенні наступної конференції. По закінченню конференції була міжнародна вечеря, де кожен зі студентів розповідав про культуру своєї країни: він приносив їжу, традиційне вбрання чи навчав присутніх національних танців.

- Що вам найбільше сподобалось у цій конференції?

Люди. Як і будь-де, найголовніше, це люди, з якими проводиш час. Я познайомилась з багатьма вмотивованими, активними студентами.

- Чи рекомендували б ви студентам ЗНУ брати участь у конференціях програми «BU»P?

Однозначно! Участь у міжнародних заходах значно розширює кругозір, покращує soft скіли, вміння комунікувати, виступати перед великою аудиторією та чітко виражати свої думки. Тому дуже рекомендую студентам брати участь у подібних заходах!

Слідкуйте за інформацією на каналі НТСА економічного факультету, щоб не пропустити інформацію про нові можливості, зокрема від програми «BUP»: https://t.me/ntsa_ef_znu

Інформацію надано економічним факультетом.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини