Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологічний факультет співпрацює з профільними вишами

Біологічний факультет співпрацює з профільними вишами

Біологічний факультет співпрацює з профільними вишами
17.05.2023 08:32 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет студентська наука заклади вищої освіти

Дванадцятого травня відбулась зустріч наукового активу студентів, аспірантів і молодих вчених біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) та представників Запорізького державного медико-фармацевтичного університету.

На біологічний факультет завітав завідувач кафедри фармакології та медичної рецептури з курсом нормальної фізіології, доктор наук, голова регіонального відділення Асоціації фармакологів України, голова Координаційної ради з наукової роботи студентів і молодих вчених ЗДМФУ, професор Ігор Бєленічев. Разом із ним прибули, для відновлення активностей наукових обох товариств, секретарка координаційної ради, аспірантка, асистентка кафедри гістології, цитології та ембріології ЗДМФУ Олена Попазова - випускниця біологічного факультету ЗНУ, яка була головою наукового товариства біофаку під час навчання впродовж 3 років.

На захід запросили декана біологічного факультету, професорку Людмилу Омельянчик, заступницю декана з наукової роботи, доцентку Віру Копійку, заступницю голови ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених біологічного факультету ЗНУ; аспірантку біологічного факультету, старшу викладачку кафедри медичної біології, паразитології та генетики Ксенію Гавриленко; заступницю декана з виховної роботи, асистентку Вікторію Яранцеву; студентів 2 курсу освітніх програм «Генетика» та «Фізіологія, імунологія та біохімія».

Професор Ігор Бєленічев розповів про наукові напрямки діяльності студентів та аспірантів медичного університету, про можливість спільних наукових проєктів. Він запросив до спільної участі у 83-ій Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених і студентів з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної медицини та фармації-2023», яка відбудеться 25-26 травня 2023 року (online) в Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті (конференція зареєстрована в ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації»).

Секретарка Координаційної ради з наукової роботи студентів і молодих вчених ЗДМФУ Олена Попазова представила корисну інформацію щодо подання заявки та особливостей проходження нею наукового стажування в Таїланді. На зустрічі також виступив з презентацією наукових доробок навчально-науково-дослідної лабораторії клітинної та організменної біотехнології ЗНУ її завідувач, голова Наукового товариства молодих вчених біологічного факультету Руслан Амінов. За результатами спілкування запланували низку гостьових лекцій із запрошенням викладачів ЗДМФУ та біологічного факультету ЗНУ. Йдеться про лабораторні дослідження з використанням культур клітин, сертифікацію для роботи з лабораторними тваринами тощо. Також розглянули перспективи наукового співробітництва між ЗВО.

Інформацію надано біологічним факультетом

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини