Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістранти ІННІ ім. Ю. М. Потебні посіли 2 місце на конкурсі наукових робіт

Магістранти ІННІ ім. Ю. М. Потебні посіли 2 місце на конкурсі наукових робіт

Магістранти ІННІ ім. Ю. М. Потебні посіли 2 місце на конкурсі наукових робіт
17.05.2023 09:48 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні конкурс студентських наукових робіт

Нещодавно в Інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні відбувся І тур Конкурсу студентських наукових робіт ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Вже нині відомі імена переможців ІІ туру. Ними стали магістранти спеціальностей 121 «Інженерія програмного забезпечення» й 076 «Підприємництво та торгівля» Валерія Оглобліна та Олександр Храпкін (наукова керівниця - професорка Наталя Метеленко).

 

Під час засідання конкурсної комісії Валерія Оглобліна представила спільну з Олександром наукову роботу «Підвищення ефективності оподаткування зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів підприємництва в контексті міжнародних інструментів ціноутворення». Дівчина зазначила, що «науковими результатами роботи є удосконалення науково-практичного підходу до обґрунтування економічної доцільності вибору методу та застосування трансфертного ціноутворення на експортоорієнтованому підприємстві ТОВ “Укрюг”».

За традицією, після виступу магістрантки розпочалося обговорення представленої роботи. Зокрема, проректор із наукової роботи Геннадій Васильчук поцікавився практичним застосуванням результатів проведеного дослідження. Відповідаючи на питання, Валерія Оглобліна зазначила, що впродовж трьох років вона працювала на підприємстві ТОВ «Укрюг», обіймаючи посаду фінансового аналітика з питань розвитку бізнесу, тому «всі отримані результати було частково впроваджено в діяльність підприємства. Проте війна, яка розпочалась у 2022 році, не дозволила повноцінно реалізувати проєкт розвитку бізнесу підприємства».

«Рішенням конкурсної комісії студентська наукова робота Валерії Оглобліної та Олександра Храпкіна посіла ІІ місце, - зазначила директорка ІННІ ім. Ю.М. Потебні Наталя Метеленко. – А це свідчить про високу якість підготовки здобувачів та згуртованість колективу інституту, який гідно представив наукову спільноту на наукових заходах, присвячених Дню науки».

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні:

https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини