Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Як написати ефективний мотиваційний лист розповіли на журфаці

Як написати ефективний мотиваційний лист розповіли на журфаці

Як написати ефективний мотиваційний лист розповіли на журфаці
17.05.2023 10:59 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування загальноосвітні заклади вищої освіти вступна кампанія-2023 мотиваційний лис

Шістнадцятого травня на факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася інформаційно-консультативна зустріч із випускниками  шкіл щодо написання мотиваційних листів для вступу до закладів вищої освіти.

 

На початку зустрічі учням розповіли, що на факультеті журналістики навчають студентів за двома спеціальностями (061 – «Журналістика» та 029 – «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»), які представлені чотирма освітніми програми – «Журналістика», «Реклама і зв’язки із громадськістю», «Редакторсько-видавнича діяльність та медіамоделювання» та «Інформаційно-комунікаційна справа».

Тих, хто мріє навчатися за освітньою програмою «Журналістика», доцентка кафедри журналістики Юлія Любченко зорієнтувала, що в основній частині тексту мотиваційного листа слід подати свою думку про цінність професії журналіста та вказати на бачення своєї ролі у ній (ведучий, репортер, фотокореспондент тощо), а також відзначити галузь зацікавлення (ТБ, радіомовлення, онлайн-медіа). Своєю чергою, розповідаючи про освітню програму «Реклама та зв’язки із громадськістю», доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Тетяна Іванець, закцентувала увагу на тому, що охочі стати фахівцями у галузі реклами та PR мають перерахувати відповідні напрацювання. Слушно було б також прописати, як навчання саме в ЗНУ, на думку вступника, сприятиме його успішному професійному та особистісному становленню.

Доцентка кафедри редакторсько-видавничої діяльності Інна Горбенко підкреслила ще раз важливість відзначення в листі всіх здобутків вступників та відзначила на необхідності також вказувати й участі у Диктанті з української мови чи заходах факультету журналістики та ЗНУ. У мотиваційному листі за освітньою програмою «Інформаційно-комунікаційна справа» вступникам доцільно конкретизувати, що саме їх цікавить у майбутній професії. На цьому наголосила професорка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Вікторія Ковпак. Також можна розповісти, ким саме бачить себе абітурієнт у майбутньому.

Під час обговорення аспектів підвищення ефективності мотиваційного листа учні поставили низку запитань щодо правильності опису досягнень та визначення їх пріоритетності. Заступниця декана факультету журналістики Анна Баранецька розповіла гостям про Асоціацію випускників факультету та Раду роботодавців. Учасників зустрічі запросили долучитися до сторінок соцмереж факультету журналістики, де зосереджено багато потрібної та цікавої інформації. Тут же абітурієнти зможуть знайти зразки мотиваційних листів до кожної освітньої програми факультету.

Анна Баранецька,
заступниця декана з профорієнтаційної роботи факультету журналістики


Сторінки факультету в соцмережах:

https://www.facebook.com/zhurfak.znu

https://t.me/fjznu

https://instagram.com/znu_zhurfak?igshid=1fakcl2qwhht2

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини