Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті дбають про підвищення кваліфікації викладачів та неформальну освіту студентів

На біологічному факультеті дбають про підвищення кваліфікації викладачів та неформальну освіту студентів

На біологічному факультеті дбають про підвищення кваліфікації викладачів та неформальну освіту студентів
17.05.2023 16:10 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет освітній процес гостьова лекція підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників

Представники біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) значну увагу приділяють вивченню досвіду колег з інших закладів вищої освіти щодо інноваційних технологій навчання задля покращення методики викладання природничих наук.

15 та 18 травня колеги з Волинського національного університету імені Лесі Українки та Рівненського державного гуманітарного університету провели гостьові лекції: «Інноваційні технології навчання біології та здоров’я людини» та «Організаційно-методичні особливості впровадження інтерактивних технологій навчання біології», які проходили в рамках Дня учителя біології та Днів науки.

Варто зазначити, що ці гостьові лекції в рамках «Школи молодого педагога» також були орієнтовані на студентів – майбутніх вчителів біології та природничників. Студенти 2 та 3 курсів біологічного факультету предметної спеціальності 014.05 «Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)» та 3 курсу спеціальності 091 Біологія першого (бакалаврського) рівня, а також студенти-магістри предметної спеціальності 014.15 «Середня освіта (Природничі науки)» із задоволенням взяли в них участь і виразили подяку організаторам за отримані корисні знання. Вони також познайомилися із досвідом проведення таких заходів в інших ЗВО.
Гарантка ОПП спеціальності 014 «Середня освіта» предметна спеціальність 014.15 «Середня освіта (Природничі науки)» другого (магістерського) рівня Вікторія Меняйло, гарантка ОПП спеціальності 101 «Екологія» другого (магістерського) рівня «Екологія та охорона навколишнього середовища» Наталія Воронова, гарантка ОПП спеціальності 014 «Середня освіта», предметна спеціальність 014.05 «Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)» першого (бакалаврського) рівня Вікторія Перетятько та гарантка ОПП «Біологія» зі спеціальності 091 «Біологія та біохімія» першого (бакалаврського) рівня Наталія Новосад високо оцінили практичний досвід колег із Волині та Рівненщини. На їхню думку, цікавий і корисний досвід колег дозволить розширити можливості використання доступних інформаційних закордонних і вітчизняних ресурсів в освітньому процесі біологічного факультету ЗНУ.
Колектив і студенти біологічного факультету ЗНУ висловлюють щиру подяку організаторам і спікерам зустрічей – Оксані Іванців, Дмитроці Олені, Коцун Ларисі, Наталії Грицай, Галині Ягенській і Сергію Скрипнику – та сподіваються на подальшу співпрацю.

Інформацію надано біологічним факультетом

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини