Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутніх студентів філфаку навчали писати мотиваційні листи

Майбутніх студентів філфаку навчали писати мотиваційні листи

Майбутніх студентів філфаку навчали писати мотиваційні листи
18.05.2023 12:31 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет філологічний факультет профорієнтація

Днями на філологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася інформаційно-консультативна зустріч для майбутніх абітурієнтів.

 

На початку зустрічі до майбутніх вступників з вітальним словом звернулась декан факультету Ірина Бондаренко, підкресливши важливість свідомого вибору майбутньої спеціальності. Декан Ірина Бондаренко розповіла про переваги навчання на факультеті, практичну підготовку студентів, можливості працевлаштування та подальшого кар’єрного зростання. Вона також презентувала освітні програми факультету: «Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Слов’янський переклад (польський) та міжкультурні комунікації» та «Прикладна лінгвістика».

Заступниця декана з профорієнтаційної роботи Ірина Бакаленко презентувала абітурієнтам «Дорожню карту вступника 2023 року». Йшлося про підготовку до складання Національного мультипредметного тесту та особливості вступної кампанії-2023. «Віртуальний помічник» – чат-бот «Абетка вступника філологічного факультету» та спеціально створена для оперативної комунікації зі вступниками телеграм-група «Вступник 2023» допоможуть абітурієнтам швидко знайти достовірну та необхідну інформацію:

https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

https://t.me/+8BcLNkoJOjBmYjVi

Особлива увага на зустрічі була присвячена алгоритмам написання мотиваційних листів. Заступниця декана з навчальної роботи Світлана Доброскок підкреслила його значущість під час вступної кампанії; визначила «жанрові» особливості написання мотиваційного листа, звернула увагу на структурні елементи листа та його мовне, стилістичне й технічне оформлення. Родзинкою зустрічі стало натхненне поетичне відеозвернення до майбутніх вступників від студентської ради.

Більше інформації щодо навчання за освітніми програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2023 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах:

Сайт філологічного факультету

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments

Facebook: https://www.facebook.com/groups/305295373405221

Telegram: https://t.me/philologists_znu

Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/

https://www.instagram.com/filfak.znu/

Чат-бот в Telegram: https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

Група «Вступник_2023» в Telegram: https://t.me/+8BcLNkoJOjBmYjVi

 

Інформація надана філологічним факультетом

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини