Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Крок до самовизначення разом із факультетом СПП

Крок до самовизначення разом із факультетом СПП

Крок до самовизначення разом із факультетом СПП
18.05.2023 13:46 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології профорієнтація

Шістнадцятого травня 2023 року на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) проходив День відкритих дверей онлайн. Під час події абітурієнти мали змогу отримати інформацію про умови вступу, особливості навчання та подивитись презентації освітніх програм факультету.

 

У заході брали участь декан факультету соціальної педагогіки та психології, докторка наук, професорка Ольга Пономаренко, заступниця декана з профорієнтаційної роботи, кандидатка наук, доцентка Олена Лещенко, голова фахової комісії факультету, кандидатка наук, доцентка Юлія Зубцова. Крім того, були присутні представники кафедр факультету: кандидатка наук, доцентка Олена Андрющенко, кандидатка наук, доцентка Олена Самсонова, викладачка Уляна Авраменко, кандидатка наук, доцентка Юлія Железнякова, старша викладачка Тетяна Петрик, докторка філософії в галузі педагогіки, доцентка, в.о. завідувача кафедри  Ганна Чемерис і старший викладач Олександр Брянцев.

На початку зустрічі вступників та їхніх батьків привітала декан Ольга Пономаренко. Вона запросила учасників вступати до лав студентів факультету. Олена Лещенко звернула увагу вступників на освітні програми, за якими здійснює підготовку факультет («Психологія», «Соціальна педагогіка», «Спеціальна освіта», «Театральне мистецтво», «Графічний дизайн», «Дошкільна освіта», «Початкова освіта»), та підкреслила їхню важливість та необхідність саме зараз, у часи війни та період післявоєнного відновлення. Представники кафедр ознайомили гостей зустрічі з презентаціями всіх освітніх програм факультету. Йшлося й про особливості вступу у 2023 році. Майбутні студенти дізналися про основні професійні дисципліни, практичну роботу студентів під час навчання. Тетяна Петрик і Ганна Чемерис ретельно розповіли про творчі конкурсі на освітні програми «Театральне мистецтво» та «Дизайн»

Юлія Зубцова проінформувала про умови та терміни подання документів, реєстрацію електронного кабінету. Крім того, Юлія Євгенівна представила умови вступу на освітні програми на старші курси та рівень магістратури. За допомогою презентації голова фахової комісії ознайомила присутніх із сайтом приймальної комісії та зазначила, що в Запорізькому національному університеті працює юридичний відділ, працівники якого допомагають вступникам під час приймальної кампанії. Олена Андрющенко ознайомила вступників із порядком подання та розглядом мотиваційних листів вступників. Вона розповіла про особливості написання мотиваційного листа. Було представлено його зразки для різних освітніх програм.

Після багатоаспектної презентації діяльності факультету його представники відповідали на питання вступників. Здебільшого присутніх цікавили особливості та умови творчих конкурсів, умови перехресного вступу для освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр». Чимало питань було від вступників, які знаходяться на тимчасових окупованих територіях. Невимушеність зустрічі дозволяла майбутнім студентам спілкуватися відверто та зацікавлено, а викладачам факультету відповідати на питання з гумором та оптимізмом. Наприкінці заходу Олена Лещенко розповіла про можливості та перспективи, що відкриваються для випускників після навчання на кожній спеціальності факультету СПП. Варто зазначити, що енергетика заходу дозволила всім учасникам відчути, що перший крок до самовизначення вже зроблено! Сподіваємося, що вирішальний крок до подання документів для багатьох вступників, учасників травневого Дня відкритих дверей онлайн, визначиться обранням спеціальностей факультету соціальної педагогіки та психології!

Сторінка факультету:

На сайті ЗНУ: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/spp

Facebookhttps://www.facebook.com/Факультет-соціальноі-педагогіки-та-психологіі-ЗНу-314394672616147

Telegramhttps://t.me/SPP_ZNU_vstup_2020

Iнстаграм@spp_znu_

Кафедра соціальної педагогіки та спеціальної освіти

Facebook: https://www.facebook.com/groups/147904506208152

Кафедра психології

Facebook: https://m.facebook.com/KafedraPsychologyZNU/  

Кафедра дошкільної та початкової освіти 

Facebook: https://www.facebook.com/groups/918075885296746

Кафедра акторської майстерності

Facebook: https://www.facebook.com/102690508096922/posts/240614057637899/

Кафедра дизайну

Facebook: https://www.facebook.com/designznu/

Матеріал надано факультетом СПП

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини