Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Досвід практичної діяльності ЗНУ - на міжнародній конференції

Досвід практичної діяльності ЗНУ - на міжнародній конференції

Досвід практичної діяльності ЗНУ - на міжнародній конференції
22.05.2023 08:10 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології

Двадцятого травня, в день науки України, викладачі кафедри психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) виступили на міжнародній конференції «Психологія перед лицем російсько-української війни». У заході, який проводився 19-20 травня, взяли участь науковці з Польщі, Данії, Греції, Чехії, Швейцарії, України.

 

На конференції розглядали широке коло питань – проблеми української ідентичності, теоретичні та прикладні дослідження стресу, резилієнc і копінг під час війни, обговорювали досвід і переживання біженців, вплив війни на психічне функціонування дітей, молоді та дорослих, визначали зміст і структуру психологічної допомоги. Доповідачі презентували результати психологічних досліджень і представили різні психологічні проєкти.

Запорізький національний університет представляли завідувачка кафедри психології, доцентка Наталія Губа та доцентка кафедри психології Наталія Мосол. Вони презентували досвід практичної роботи кафедри в організації психологічної підтримки студентів. Так, на базі кафедри ЗНУ реалізували проєкт «Психологічна підтримка під час війни» –  низку вебінарів за участю зарубіжних експертів і практиків кафедри психології. Онлайн-заходи проєкту спрямували на психологічну підтримку науково-педагогічних працівників і здобувачів освіти всіх рівнів. Від початку повномасштабного вторгнення організували різні форми підтримки студентів – консультування, навчальні тренінги, групи психологічної підтримки (програма «Поруч»); проводилися психологічні тренінги з формування стійкості та роботи з травмою; проводилися навчальні вебінари. Організували й численні освітні заходи з різних аспектів психічного здоров'я та стресостійкості. Здобувачі вищої освіти брали активну участь в освітніх і виховних заходах, долучалися до соціальних проектів, активно займалися волонтерською діяльності. Дія в надії – це один з дієвих рецептів формування резильєнтності.

Психологічний супровід учасників освітнього процесу є одним із завдань закладів освіти. Піклування про психічне здоров’я та психологічне благополуччя є важливими для кожного з нас та для майбутнього України.

 

Матеріал надано факультетом СПП

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини