Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ – серед організаторів науково-практичної конференції

ЗНУ – серед організаторів науково-практичної конференції

ЗНУ – серед організаторів науково-практичної конференції
22.05.2023 09:53 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет наукова діяльність міжнародна діяльність конференція публічне адміністрування

Сімнадцятого травня юридичний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та Навчально-наукова лабораторія дослідження проблем службового права НДІДБМС НАПрН України стали співорганізаторами Міжнародної науково-практичної конференції «Євроінтеграційні вектори реформу в галузі публічного адміністрування». Серед організаторів також – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Державний університет Молдови, ГО «Асоціація фахівців адміністративного права» та інші заклади вищої освіти, наукові установи та професійні правничі громадські організації.

 

Відкрив конференцію Анатолій Гетьман, ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, академік Національної академії правових наук України, доктор наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України (Україна). Він наголосив на важливості активного залучення вчених-юристів і представників правничих освітянських шкіл до процесу формування новітнього наукового фундаменту для вітчизняного нормотворення в галузі інституційної та функціональної спроможності публічного адміністрування. Угіс Сікс, керівник проєкту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR), проаналізував позитивні результати імплементації європейських правових стандартів у діяльність суб’єктів публічної адміністрації в Україні та в модернізації системи органів публічної влади та зупинися на важливості прийняття Закону України «Про адміністративну процедуру» у ЗВО майбутніх правників, спроможних працювати в нових умовах.

Основні наукові дискусії учасників конференції присвятили проблематиці євроінтеграційних реформ у галузі публічного адміністрування. Із доповідями під час конференції виступили представники наукових та освітянських правничих шкіл Харкова, Києва, Ірпеня, Запоріжжя, Чернівців, Дніпра, Львова, Кропивницького, Ужгорода, а також Казахстану, Латвії, Іспанії, Молдови та інших країн. Неабияку зацікавленість захід викликав також у фахівців-практиків. У дискусіях взяли участь  представники Міністерства юстиції України, Міністерства освіти і науки України, органів місцевого самоврядування, професійних правничих громадських організацій. За підсумками заходу прийняли резолюцію, яку направлено до Верховної Ради України, Офісу Президента України, Міністерства юстиції України та інших органів державної влади.

 

Інформацію надано юридичним факультетом

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини