Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Сучасне та майбутнє туристичної галузі очима студентів-науковців

Сучасне та майбутнє туристичної галузі очима студентів-науковців

Сучасне та майбутнє туристичної галузі очима студентів-науковців
23.05.2023 09:22 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризм наукова діяльність студентська наука засідання круглого столу

Вісімнадцятого травня на ХVI університетській науково-практичної конференції студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених «МОЛОДА НАУКА-2023» відбулося засідання круглого столу на тему: «Формування сучасних концепцій управління туризмом та готельно-ресторанним бізнесом в умовах парадигми сталого розвитку». Захід проходив на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Його ініціаторкою та модераторкою стала професорка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, докторка наук, доцентка, виконавиця проєкту «Erasmus+ JMM DIRUT» Лариса Безкоровайна.

 

В обговоренні важливих питань взяли участь здобувачі бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти за спеціальностями «туризм» і «готельно-ресторанна справа», а також Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ. Захід також модерував кандидат наук, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Євгеній Бортников. Крім нього, до дискусії приєдналися такі науково-педагогічні працівники вишу: доцентка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму, координаторка проєкту «Erasmus+ JMM DIRUT» Наталя Венгерська; доцентка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму Наталя Дугієнко; доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Олена Конох; завідувачка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, професорка Наталія Маковецька; доцентка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Анна Сидорук; доцентка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Інна Чуєва.

Серед питань, які обговорили під час засідання, варто виокремити такі як: прогнозування та планування діяльності підприємств туризму та готельно-ресторанного бізнесу в умовах воєнного та повоєнного часу; соціокультурні, історичні, філософські, екологічні, правові засади генезису й розвитку туризму та готельно-ресторанної справи (регіональний, всеукраїнський, світовий аспекти). Зокрема, учасники зосередили увагу на таких темах, як управління, диверсифікація, стандартизація, сертифікація та якість продукту; проблеми та перспективи розвитку сільських територій в Україні на засадах європейської практики диверсифікації, креативності й кластеризації туризму. Серед тем, які вони обрали для виступів, були такі: основи безпеки в туризмі та готельно-ресторанній справі; туризм в умовах пандемії Covid-19; роль туризму в поліпшенні стану здоров’я населення, впровадженні здорового способу життя, збереженні й розвитку туристично-рекреаційних ресурсів, культурних цінностей і традицій. Згадали також про кадрове забезпечення індустрії туризму та готельно-ресторанної справи, зокрема про професійну підготовку та підвищення кваліфікації фахівців галузі.

Інформація надана факультетом фізичного виховання, здоров’я та туризму

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини