Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Травневий День відкритих дверей відбувся в гідроенергетичному коледжі

Травневий День відкритих дверей відбувся в гідроенергетичному коледжі

Травневий День відкритих дверей відбувся в гідроенергетичному коледжі
24.05.2023 08:07 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні Відокремлений структурний підрозділ Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж день відкритих дверей

Відразу в двох форматах: online і безпосередньо у Відокремленому структурному підрозділі «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч із молоддю, яка прагне отримати сучасну освіту.

 

Модератором online заходу стала Ірина Пупирєва. А тих, хто завітав до коледжу зустріли заступниця директора з виховної роботи Світлана Усова, завідувачки відділень Алла Кухтарєва, Людмила Бургман, Світлана Гавриленко, голови циклових комісій та викладачі. «Переважно, до нас завітали абітурієнти зі шкіл Дніпровського та Хортицького районів Запоріжжя, - розповіли організатори Дню відкритих дверей. – А до заходу, який відбувся online, приєдналися вступники, що нині мешкають за кордоном».

За традицією викладачі різних циклових комісій ознайомили гостей з особливостями навчання за кожною спеціальністю; можливістю отримати освіту за державним замовленням. Хлопці та дівчата дізналися про стипендіальне забезпечення найкращих студентів і позанавчальне життя молоді. А про те, як стати студентами ВСП ЗГЕФК ЗНУ, розповіла Ганна Дичок. «Відвідування занять на підготовчих курсах надасть абітурієнтам не лише знання та досвід навчання в коледжі, а й додаткові бали», - запрошуючи на курси (1 місяць), зазначила їхня завідувачка Алла Топач.

Викладачі та співробітники ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» подякували всім, хто завітав на захід, і запросили на майбутні зустрічі.

Спеціальності ВСП ЗГЕФК ЗНУ:

https://www.zgefcznu.in.ua/category/navchyalna-robota/spetsialnosti/

Правила прийому до ВСП ЗГЕФК ЗНУ у 2023 р.:

www.zgefcznu.in.ua/правила-прийому-до-всп-згефк-зну-2023/

Телефонуйте до відбіркової комісії: (068) 738-25-92; до підготовчих курсів: (099) 046-10-99.

Адреса: вул. Мінська, 10.

Завітайте на сторінку коледжу: www.zgefcznu.in.ua

Facebook: https://www.facebook.com/zgefc.znu

Інформація надана ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ»

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні:

https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини