Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Бакалаври освітньої програми «Фінанси і кредит» успішно склали атестаційний екзамен

Бакалаври освітньої програми «Фінанси і кредит» успішно склали атестаційний екзамен

Бакалаври освітньої програми «Фінанси і кредит» успішно склали атестаційний екзамен
25.05.2023 16:06 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет атестаційний екзамен кафедри фінансів банківської справи страхування фінанси кредит першого бакалаврського рівня вищої освіти

Згідно з графіком освітнього процесу 24 травня 2023 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування економічного факультету ЗНУ бакалаври спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Фінанси і кредит» заочної форми здобуття освіти складали атестаційний екзамен.

 

Атестація здобувачів освітньої програми «Фінанси і кредит» здійснювалася у формі атестаційного екзамену, який перевіряє досягнення результатів навчання, визначених Стандартом вищої освіти України для першого (бакалаврського) рівня освіти галузі 07 «Управління та адміністрування» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та цією освітньою програмою. Атестація відбулася в дистанційній формі за допомогою програми Zoom та платформи Moodle, що дозволило якісно й повноцінно оцінити рівень знань здобувачів освіти.

До складу екзаменаційної комісії увійшли: голова, начальниця управління капітального будівництва та інвестицій ПАТ «Запоріжсталь» Наталія Гайдукова; заступниця голови, докторка наук, професорка, декан економічного факультету Алла Череп, а також – члени екзаменаційної комісії, кандидат наук, професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Анатолій Кущик; кандидатка наук, доцентка кафедри фінансів, банківської справи та страхування Анна Горбунова; кандидатка наук, доцентка кафедри фінансів, банківської справи та страхування Інна Кисільова, технічна секретарка, старша лаборантка кафедри фінансів, банківської справи та страхування Ольга Штепа.

На початку заходу декан економічного факультету Алла Череп привітала всіх студентів і побажала їм гарних результатів. Вона зазначила, що в непростий час дії воєнного стану їм особливо важливо підтвердити рівень здобутих теоретичних знань і практичних умінь і навичок. Тривалість екзамену склала 2 години. Він включав тестові завдання, два теоретичних питання та задачу. Результати іспиту продемонстрували, що студенти засвоїли матеріал на високому рівні й успішно виконали теоретичні та практичні завдання. Після оголошення результатів здобувачі вищої освіти висловили подяку членам екзаменаційної комісії за об’єктивність, підтримку та за те, що вони весь період навчання надавали студентам цінні теоретичні та практичні знання.

Члени екзаменаційної комісії привітали випускників з успішним складанням екзамену та присвоєнням кваліфікації бакалавра фінансів, банківської справи та страхування, побажали не зупинятися на досягнутому й обов’язково продовжити навчання в магістратурі. Викладачі наголосили, здобутий фах – є конкурентноспроможним і фахівці, які можуть об'єктивно оцінювати економічні процеси, що відбуваються в суспільстві, розуміти суть і тенденції розвитку фінансових стосунків і їх особливостей у сфері державних фінансів, міжнародних фінансів і фінансів господарських одиниць, розробляти і вирішувати питання розвитку фінансової системи завжди потрібні ринку.

Анна Горбунова, кандидатка наук, доцентка кафедри фінансів, банківської справи та страхування, гарантка ОПП «Фінанси і кредит» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини