Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проблеми приватного права - від професури Університету Барселони

Проблеми приватного права - від професури Університету Барселони

Проблеми приватного права - від професури Університету Барселони
26.05.2023 11:30 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет

Юридичний факультет Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) разом із вітчизняними закладами-партнерами, які здійснюють підготовку здобувачів за спеціальностями 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність», знову зміг долучитися до онлайн-вебінару, який провели у співпраці з Університетом Барселони (Іспанія).

 

Двадцять другого травня 2023 року науковці та здобувачі юридичного факультету ЗНУ мали унікальну нагоду поспілкуватися зі старшою викладачкою кафедри цивільного права Барселонського університету, відомою дослідницею питань житлового права, правового регулювання обігу цінних паперів, проблематики захисту споживачів і спадкового права в контексті європейського приватного права Міріам Андерсон (Miriam Anderson). Вебінар присвятили темі «Хвилі реновації» будівель в ЄС і хвилі реконструкції в Україні (у контексті перспектив приватного права)». Це дало змогу слухачам поглиблено зануритись у детальний аналіз відповідних правових стандартів, сформувати уявлення про основні тенденції розвитку практики правозастосування в цій галузі відносин, вирішення колізій національного законодавства та законодавства ЄЄ, а також перспектив формування відповідної практики в Україні в контексті реалізації євроінтеграційних прагнень держави. Зацікавленість у слухачів викликали запропоновані спікеркою тематичні кейси, зокрема із власного досвіду практичної роботи, оскільки з 2012 року вона є співкерівницею Клініки з житлової медіації та житлового права у власній юридичній школі. Міріам Андерсон також презентувала результати своїх тематичних наукових досліджень як співкерівниці дослідницького проєкту «Директива про іпотечні кредити, що розглядається на шляху до цифрового, стійкого та інклюзивного європейського ринку».

Детальний акцент уваги фахівчиня зосередила на конкретних особливостях змісту відповідних правових стандартів у галузі житлових відносин із виокремленням проблемних аспектів й моделюванням варіантів їх вирішення, що дозволило залучити до фахової дискусії здобувачів, які змогли не тільки поглибити свої фахові компетентності, а також удосконалити свою іншомовну фахову спроможність, спілкуючись із носієм іноземної мови. Юридичний факультету подякував професорам Університету Барселони (UNIVERSIDAD DE BARCELONA) за можливість долучитися до серії тематичних онлайн-вебінарів і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Матеріал надано юридичним факультетом

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини