Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Про новації в логопедичній допомозі від практиків дізнавалися студенти факультету СПП

Про новації в логопедичній допомозі від практиків дізнавалися студенти факультету СПП

Про новації в логопедичній допомозі від практиків дізнавалися студенти факультету СПП
26.05.2023 13:32 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет логопедична допомога спеціальна освіта

На зустрічі двадцять п’ятого травня здобувачі спеціальності ОП 016 "Логопедія" денної та заочної форми навчання ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) мали нагоду познайомитися з провідною експерткою галузі логопедії, стейкхолдеркою, фахівчинею-практиком і спеціальною педагогинею Наталією Левіною. На зустрічі студенти ознайомилися з сучасним методом логопедичної допомоги за допомогою інноваційної гарнітури Forbrain. Захід організували доцентка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти, кандидатка наук Тетяна Соловйова та викладачка Вікторія Апухтіна.

 

Наталія Левіна розповіла про переваги та ефективність використання гарнітури Forbrain у роботі логопеда. Вона відзначила, що Forbrain є інноваційним пристроєм, розробленим для поліпшення функцій мовлення та комунікації. Гарнітура використовує спеціальні технології для підсилення аудіовхідних сигналів, що надходять у мозок, та покращення акустико-артикуляторної петлі, що відповідає за продукування звуків і мовлення. Наталія Левіна продемонструвала студентам, як користуватися гарнітурою Forbrain. Вона пояснила, як правильно виконувати вправи та завдання, які допомагають покращити функціонування мовлення та розвиток комунікативних навичок.

Зустріч із Наталією Левіною стала важливою подією для здобувачів спеціальності ОП 016 "Логопедія", оскільки вона дала їм змогу ознайомитись із сучасним методом логопедичної допомоги та інноваційними засобами, що покращують роботу логопеда. Гарнітура Forbrain виявилася потужним інструментом для вдосконалення функціонування мовлення та розвитку комунікативних навичок, що дозволяє логопедам забезпечити кращі результати в роботі з пацієнтами.

Зустріч зі стейкхолдеркою, фахівчинею-практиком, логопедом Наталією Левіною та ознайомлення з гарнітурою Forbrain стали цінними досвідом для студентів спеціальності ОП 016 "Логопедія". Вони мали змогу побачити, як сучасні технології можуть покращити логопедичну допомогу, посприяти пацієнтам у досягненні кращих результатів у мовленні і комунікації.

Надано факультетом соціальної педагогіки та психології

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини