Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ІННІ ім. Ю.М. Потебні – нова сходинка до успіху для випускників ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж»

ІННІ ім. Ю.М. Потебні – нова сходинка до успіху для випускників ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж»

ІННІ ім. Ю.М. Потебні – нова сходинка до успіху для випускників ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж»
26.05.2023 12:49 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут ім Ю М Потебні ВСП Запорізький металургійний фаховий коледж зустріч з абітурієнтами

- Вам вже відомо, що обравши Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні, ви обираєте і можливість стати учасниками програми академічної мобільності, – зазначила під час зустрічі з випускниками ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University) директорка ІННІ Наталя Метеленко. – Проте не всім відомо, що стати учасником цієї програми можуть навіть ті, хто лишається в Україні, адже за бажанням заняття можна відвідувати і дистанційно. Зокрема, таку можливість надає нам "Ченстоховська Політехніка". Студенти інституту беруть участь і в інших міжнародних програмах. Вони виступають із доповідями на міжнародних конференціях, для них проводять лекції викладачі вишів Євросоюзу.

 

А ще директорка звернула увагу на поновлення програми дуальної освіти з ПАТ «Запоріжсталь» і на поширення її на інші спеціальності. А в зв’язку з тим, що більшість випускників коледжу вже працюють, вона підкреслила, що в інституті створені сприятливі умови для студентів, які хочуть гармонійно поєднувати роботу і навчання.

- Не пам’ятаю жодного випадку, щоб випускники Металургійного коледжу не пройшли по конкурсу і не стали нашими студентами, - розпочав свій виступ заступник відповідального секретаря приймальної комісії Микола Світанько. А потім він розповів, як стати студентами інституту, поділився зі вступниками контактними даними завідувачів кафедр і тим, де саме на сайті університету розташована необхідна абітурієнтам інформація.

Звернулися до молоді і заступник директора з профорієнтаційної роботи Владислав Румянцев; завідувач кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Олександр Шапуров; завідувач кафедри металургійного обладнання Андрій Власов; доцент кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки Олексій Кириченко; завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова. Вони розповіли про спеціальності та освітні програми, за якими вже навчаються студенти, а також про ті, які відкриваються в цьому році; звернули увагу на актуальність кожної з них і на успіх, якого досягають випускники ІННІ.

 

Із переліком освітньо-професійних програм можна ознайомитися за адресою:

Бакалаврат: https://www.znu.edu.ua/ukr/pk/4362/4743

Магістратура: https://www.znu.edu.ua/ukr/pk/4362/12322

Інформація щодо вступу до ЗНУ: https://www.znu.edu.ua/ukr/pk

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні https://www.facebook.com

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні:

https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини