Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Захисти проєктів стали фінішними з курсу Еразмус+ Жан Моне EU-Indy

Захисти проєктів стали фінішними з курсу Еразмус+ Жан Моне EU-Indy

Захисти проєктів стали фінішними з курсу Еразмус+ Жан Моне EU-Indy
29.05.2023 10:22 Все Головні новини Факультети Журналістики EU-indy ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики проєктна робота

На факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)  пройшла підсумкова зустріч зі студентами курсу «Європейські медійні стандарти і цінності», що викладався за час проєкту «Європейські медійні стандарти і цінності незалежної журналістики в еру постправди/EU-INDY» програми Erasmus+ напрямку Модулі Жана Моне.

 

Здобувачі освіти представили групові проєкти, над якими працювали впродовж семестру. Темарій та формат фінальної роботи обирали самостійно. Цього року студенти репрезентували лонгриди, медіакритичні дослідження. Об’єктом уваги дослідницьких проєктів були матеріали телеканалів, інформаційних агенцій, онлайн порталів, рекламних структур. Під час презентацій студенти аналізували медійний контент, що порушував тему боротьби із ксенофобією та дискримінацією ЛГБТ-спільноти, прав ЛГБТ-військових, ВПО в умовах війни, а також українські бренди на предмет інтеграції європейських цінностей.

У підготовці матеріалів студенти консультувалися із викладачами курсу:
кандидатом наук, деканом факультету журналістики Віктором Костюком, доцентами кафедри журналістики: кандидатами наук Юлією Любченко, Павлом Мірошниченком, Катериною Сіріньок-Долгарьовою, Оленою Усмановою, а також – доценткою кафедри німецької філології та перекладу, кандидаткою наук Оленою Тупахіною. Своїми враженнями від навчання на курсі поділились студенти 3 курсу факультету журналістики. Зокрема, Валерія Щедріна (освітня програма «Видавнича справа та редагування») так оцінює курс: «Мені сподобалася атмосфера співпраці викладацького складу та студентства. Матеріали, які подавалися, були доступними та пізнавальними. Щиро вдячна усім викладачам за отримані знання та навички, які мені знадобляться у майбутньому». Своєю чергою, Ірина Маслова (освітня програма «Реклама і зв’язки з громадськістю») зазначила: «Було цікаво слухати лекції і виконувати практичні завдання в групах. Цей курс нагадав мені про важливість цінностей, таких як рівність, свобода та справедливість, що є знаковими в європейській культурі». А Єлизавета-Вікторія Шиян (освітня програма «Інформаційно-комунікаційна справа») акцентувала увагу на актуальності тем, які викладалися: «Дуже дякую всім викладачам, які взяли участь у розробці та викладанні цього курсу. Ви – мегакомпетентні. Я, хоч і навчаюсь на іншій освітній програмі, надзвичайно задоволена, що мала можливість зазирнути у світ журналістики».

Нагадаємо, що курс EU-Indy «Європейські медійні стандарти і цінності» складався з 5 модулів про європейські цінності, журналістські стандарти, конфліктно-чутливі теми в журналістиці, фактчекінг і верифікацію, медіакультуру. Журналістські матеріали, створені в процесі вивчення дисципліни, будуть опубліковані у відкритому доступі на сайті проєкту www.eu-indy.znu.edu.ua.

Матеріал надано факультетом журналістики

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини