Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фестиваль дитячих талантів «KidsArtFest»: подарунок до Дня захисту дітей від ЗНУ

Фестиваль дитячих талантів «KidsArtFest»: подарунок до Дня захисту дітей від ЗНУ

Фестиваль дитячих талантів «KidsArtFest»: подарунок до Дня захисту дітей від ЗНУ
30.05.2023 11:04 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет центр культури волонтерський центр майстер-класи екскурсії свято День захисту дітей KidsArtFest

31 травня на території студентського містечка центр культури ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) влаштує дитячий конкурс талантів «KidsArtFest». Його учасники продемонструють свої вокальні та хореографічні здібності, отримають захоплені оплески глядачів і подарунки, зможуть узяти участь у захопливих майстер-класах і цікавих конкурсах. Співробітники центру культури та представники волонтерського центру, зокрема ГО «БФ “Молодь майбутнього”», прагнуть подарувати дітям свято, підтримати їх у цей нелегкий час.

 

Попри всі труднощі воєнного часу, у дітей має бути дитинство. Цим керуються співробітники центру культури як частина команди волонтерів ЗНУ. Раніше вони більше опікувалися змістовним і цікавим дозвіллям студентів, розвитком їхніх митецьких талантів, а зараз розширили напрямки своєї діяльності. Для дітей влаштовують свята, де ті радо беруть участь у веселих конкурсах, стають учасниками казкових сюжетів, демонструють свої таланти й отримують подарунки. Але цим не обмежується організація цікавого й корисного дозвілля. Так, діти шкільного віку відвідують із екскурсіями зоологічний музей, де вони захоплено фотографуються із експонатами, і лабораторії біологічного факультету, де на них чекають демонстрації цікавих дослідів.

Дбають у ЗНУ і про спортивний розвиток дошкільнят і школярів. Зокрема, нещодавно під час відвідання Біленьківської громади вони не лише влаштували для дітей спортивні конкурси із подарунками найспритнішим, а й передали спортивний інвентар від UNICEF. Упродовж року на дітей чекали в центрі культури, де вони могли безкоштовно займатися музикою та вокалом. Також в університеті регулярно влаштовують дитячі майстер-класи, до проведення яких долучилися представники різних факультетів, зокрема, філологічного та соціальної педагогіки та психології. Учасники заходів не лише вчилися розмальовувати писанки до Великодня чи готувати листівки до Дня матері, але й в ігровій формі опановували основи театрального мистецтва. Тож серед учасників конкурсу дитячих талантів «KidsArtFest» будуть і ті, хто вже відвідував різні дитячі заходи в ЗНУ, навчався тут чогось нового й корисного, знаходив нових друзів, щиро радів своїм новим успіхам і досягненням.

Свято «KidsArtFest» розпочнеться 31 травня о 15:00 у студмістечку ЗНУ біля навчального корпусу №2. Організатори – центр культури та волонтерський центр – запрошують завітати на нього дітей і дорослих. Це можливість підтримати юних учасників конкурсу та долучитися до тих, хто прагне подарувати дітям свято.

 

Фото – із ФБ-сторінки центру культури ЗНУ: https://www.facebook.com/culture.znu

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини