Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтерський центр вишу звертається із проханням про підтримку

Волонтерський центр вишу звертається із проханням про підтримку

Волонтерський центр вишу звертається із проханням про підтримку
30.05.2023 13:09 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет центр культури волонтерський центр благодійність

Із перших днів повномасштабного військового вторгнення країни-терориста на територію України активно діє волонтерський центр ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), зокрема, створена на його базі Благодійна організація «Благодійний фонд “Молодь майбутнього”». Серед пріоритетів волонтерської діяльності – допомога воїнам Збройних Сил України. Також волонтери вишу прагнуть підтримати тих, хто опинився через війну у важкому становищі, зокрема родини внутрішньо переміщених осіб, дітей і дорослих, які втратили домівку, громадян, що належать до вразливих категорій. Та на сьогодні для продовження своєї активної діяльності самі волонтери потребують допомоги всіх небайдужих.

 

Ось що говорять самі представники волонтерського центру ЗНУ: «Друзі, звертаємось до вас по фінансову допомогу для нашого центру (фонду). Для забезпечення необхідними ресурсами щоразу витрачаємо великі кошти на транспортування вантажів Україною. Тож, наразі потребуємо вашої підтримки!»

Реквізити, за якими можна переказати кошти:

 

Отримувач: БО БФ «Молодь майбутнього»

IBAN: UA743133990000026005020206655

ЄДРПОУ: 44902993

Банк: ЗАП.РУ АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

 

Волонтери роблять важливу справу й будуть вдячні всім, хто їх підтримає та допоможе працювати й надалі та надавати допомогу тим, хто її на сьогодні найбільше потребує – військовим на «гарячих» напрямках і цивільним, які втратили через війну все.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини