Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші функціонуватиме Noosphere Engineering School

У виші функціонуватиме Noosphere Engineering School

У виші функціонуватиме Noosphere Engineering School
30.05.2023 15:28 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет наукова діяльність проєктна діяльність біологічний факультет Інжинірингова школа Noosphere договір про співробітництво

Нещодавно Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) в особі ректора Миколи Фролова та Громадська організація «Асоціація Ноосфера» в особі голови правління Михайла Рябоконя уклали Договір про здійснення спільної наукової та науково-технічної діяльності.

 

Сторони домовились про організацію та здійснення науково-технічної та освітньо-наукової діяльності, що ґрунтується на принципах партнерства та спільних інтересів. Тридцятого травня 2023 року в ЗНУ відбулася зустріч проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука, керівника лабораторії Інжинірингової школи Noosphere в НУ «Запорізька політехніка» Олексія Шевченка та викладача біологічного факультету, який очолить Інжинірингову школу Noosphere в ЗНУ Євгена Ткача. Під час зустрічі присутні обговорили основні напрямки й особливості функціонування  віртуальної лабораторії в ЗНУ. Завдяки онлайн-платформі NES Pulse, у виші відбуватимуться такі процеси, як подача, розгляд, селекція, оцінювання проєктів, управління проєктною діяльністю, організація заходів, спрямованих на популяризацію наукової діяльності, нотифікація користувачів щодо основних подій в Інжиніринговій школі Noosphere та комунікація її учасників.

Онлайн-платформа NES Pulse - це інформаційна система Інжинірингової школи Noosphere, призначена для супроводу діяльності лабораторій в онлайн-форматі. Євген Ткач зазначив, що це віртуальне представництво Noosphere Engineering School допоможе студентам у створенні навчальних дослідницьких, наукових проєктів, залученні коштів на їхню реалізацію,  успішному втіленню в життя. Інжинірингова школа Noosphere зможе об’єднати студентів різних факультетів, які цікавляться реалізацією проєктів і науковою діяльністю. Своєю чергою, Олексій Шевченко розповів про досвід роботи керованої ним лабораторії Інжиніринговій школі Noosphere. На сьогодні в Україні в різних освітніх закладах діють 14 таких лабораторій, які мають досвід спільного виконання проєктів. Він висловив сподівання на плідну співпрацю із лабораторією Інжинірингової школи Noosphere при ЗНУ.

Проректор Геннадій Васильчук наголосив на важливості реалізації цього поєкту, який відкриває нові можливості перед студентством і молодими вченими щодо реалізації проєктної діяльності. Це може зацікавити, як студентів різних спеціальностей ЗНУ, так і представників Інженерного науково-навчального інституту ім. Ю. Потебні. Він подякував учасникам зустрічі та висловив сподівання на подальше співробітництво в рамках налагодження та реалізації діяльності Інжинірингової школи Noosphere при ЗНУ.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини