Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інженер з якості будівельної компанії Blago Developer провів заняття для студентів освітньої програми «Промислове і цивільне будівництво»

Інженер з якості будівельної компанії Blago Developer провів заняття для студентів освітньої програми «Промислове і цивільне будівництво»

Інженер з якості будівельної компанії Blago Developer провів заняття для студентів освітньої програми «Промислове і цивільне будівництво»
30.05.2023 16:32 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні кафедра промислового та цивільного будівництва стейкхолдер

- Одним із важливих складників підвищення рівня практичних компетентностей студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньо-професійної програми «Промислове і цивільне будівництво» є залучення до лекційних і практичних занять будівельників-практиків, – зазначила завідувачка кафедри промислового та цивільного будівництва Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Ірина Арутюнян. - Такий симбіоз дає можливість здобувачу, ще навчаючись в університеті, зростати професійно та набувати навичок і знань, які стануть базовими в житті.

 

Ось і нещодавно інженер з якості будівельної компанії Blago Developer (м. Івано-Франківськ) Ігор Болтков, за запрошенням доцентки кафедри промислового та цивільного будівництва Наталії Данкевич, провів для бакалаврів четвертого курсу лекційне заняття з дисципліни циклу професійної підготовки освітньої програми «Технічний нагляд в будівництві».

То про що ж саме йшлося під час заняття? Передусім, Ігор Болтков на прикладі роботи своєї компанії ознайомив молодь із елементами організації будівельного виробництва. Звернув увагу лектор і на особливості проведення технічного нагляду та дотримання державних будівельних норм, стандартів, технічних умов, а також норм охорони праці й техніки безпеки. Обговорили учасники заходу й вимоги пожежної безпеки під час виконання будівельних робіт; визначили причини, що викликають зриви термінів і погіршення якості будівельних робіт; використання методів контролю за усуненням дефектів, виявлених у процесі будівництва. Не лишилися поза увагою й питання майбутнього працевлаштування в компанії студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Зустрілися з Ігорем Болтковим і здобувачі першого курсу, які в другому семестрі вивчали дисципліну «Вступ до будівельної справи». Вона є своєрідною першою сходинкою на шляху до опановування знаннями про інженерну справу, інженерні завдання, професійні навички, виробничі компоненти будівельної галузі, загальні принципи проєктування, зведення та експлуатацію будівельних об’єктів.

Наприкінці заходу Ірина Арутюнян висловила щиру подяку інженеру з якості Ігорю Болткову та керівництву будівельної компанії Blago Developer м. Івано-Франківськ «за надану можливість приєднатися до будівництва сучасних європейських кварталів та можливість отримати додаткові практичні навички».

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні:

https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини