Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тісна співпраця між ІННІ ім. Ю.М. Потебні та Криворізьким національним університетом розпочалася

Тісна співпраця між ІННІ ім. Ю.М. Потебні та Криворізьким національним університетом розпочалася

Тісна співпраця між ІННІ ім. Ю.М. Потебні та Криворізьким національним університетом розпочалася
02.06.2023 14:21 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні кафедра інформаційної економіки підприємництва та фінансів

Початок співробітництва було покладено підписанням угоди між Криворізьким і Запорізьким національними університетами (ZNU, Zaporizhzhia National University). Співпраця поширюватиметься на освітню й наукову галузі між кафедрою обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні та кафедрою обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування Криворізького національного університету.

 

Нещодавно відбулася перша спільна нарада, на якій були присутні завідувачки обох кафедр Тетяна Меліхова та Вікторія Адамовська, а також професор Андрій Макаренко, доценти Юлія Подмешальська й Лев Феофанов, викладачки Юлія Синиця, Лариса Птіцина, Юлія Кутчак (ІННІ) та професор Микола Іщенко, доцентки Світлана Архипенко, Людмила Буркова, Тетяна Голобородько, Євгенія Міщук і Віра Шепелюк (КНУ).

Партнери обговорили напрями співпраці в освітній та науково-інноваційній діяльності. Вирішено, що її результати впроваджуватимуть під час навчання студентів за освітніми програмами: «Облік і оподаткування», «Публічне управління та адміністрування» й «Маркетинг» КНУ та «Оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством», «Облік, аналіз, контроль в управлінні підприємством» і «Оподаткування» ІННІ ім. Ю.М. Потебні.

Присвятили увагу учасники і співробітництву в інформаційній, соціальній, гуманітарній, юридичній, економічній галузях, а також перепідготовці та підвищенню кваліфікації фахівців. Вирішили й більш активно залучати провідних фахівців до проведення занять зі студентами. Порівнявши освітні програми обох вишів, звернули увагу на особливості кожної з них та поділилися пропозиціями щодо їхнього вдосконалення.

Не лишилася поза увагою й наукова галузь: вирішили провести наприкінці червня засідання круглого столу за участю стейкхолдерів, а також разом брати участь у науково-практичних конференціях.

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні:

https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини