Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кондитерську справу вивчали вступники

Кондитерську справу вивчали вступники

Кондитерську справу вивчали вступники
05.06.2023 10:55 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Відокремлений структурний підрозділ Фаховий коледж бізнесу харчові технології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування вступна кампанія-202

Нещодавно  відбувся творчий та оригінальний майстер-клас із оздоблення капкейків. У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запросили майбутніх студентів на цікавий та креативний захід, щоб познайомитися один із одним.

 

Гості заходу прослухали цікаву інформацію від викладачів, поспілкувалися та показали свою креативність в такому складному напрямку, як кондитерська справа. Крім того, організатори привітали присутніх із Днем захисту дітей та презентувати їм спеціальність "Харчові технології". Молодь не лише цікаво та весело провела час, а ще й познайомилася ближче з цією спеціальністю, власноруч оздобила капкейк, поспілкувалася та отримала крутий бонус - креативний майстер-клас та вивчення кількох способів  святкового сервірування столу серветками.

У коледжі підкреслили: «Були дуже раді знайомству. Вже плануємо наступні заходи та чекаємо майбутніх зустрічей».

Матеріал надано Фаховим коледжем бізнесу та харчових технологій

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини