Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Журналістика – професія сміливих»: зустріч із випускниками вишу

«Журналістика – професія сміливих»: зустріч із випускниками вишу

«Журналістика – професія сміливих»: зустріч із випускниками вишу
05.06.2023 12:54 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики фахове свято свобода слова воєнний час України основні виклики

З нагоди професійного свята у вівторок, 6 червня об 11 годині за київським часом факультет журналістики Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) підготував зустріч із випускниками «Журналістика - професія сміливих».

 

На факультеті журналістики нагадали, що 6 червня в Україні відзначають професійне свято працівників засобів масової інформації. Вагомість професії журналіста засвідчується віками, адже масмедіа щоденно пишуть історію, архівують суспільно значущі події, роблять своєрідний відтиск сучасності, який із часом допомагає історикам відтворити реальні картини життя.  Щоденно працівники засобів масової інформації своїми численними публікаціями скеровують соціум до творення кращого, адже розповідають про те прекрасне, що варто берегти та примножувати, акцентують увагу на тих вадах суспільства, які необхідно виправити. Крізь призму своїх матеріалів, у повсякденній боротьбі за справедливість, вони вибудовують суспільну демократичну картину світу. 

Журналіст – лідер думки, який непомітно веде за собою широку аудиторію, нагадує про минуле, показує сьогодення та творить майбутнє. Його боротьба безкінечна – у мирні часи він бореться за краще завтра, у часи війни – за збереження мирного сьогодні! Роботу журналіста не можна недооцінювати, але і важко переоцінити, бо вона є важливим ключем запуску та функціонування механізму громадської думки.

«Дякуємо за Ваш інтерес до нашого факультету та раді будемо Вас вітати у нашій великій родині! Колектив факультету журналістики радо вітає усіх журналістів, а також причетних до цієї професії та зацікавлених у ній! Викладачі щиро вдячні своїм випускникам, які чесно виконують взяті на себе обов’язки професійного журналіста, нинішнім студентам, які запалюють нові зірочки у цій галузі, та тим, хто бачить себе в майбутньому творцем відкритого, справедливого, відвертого інформаційно наповненого суспільства! – зауважила заступниця декана факультету журналістики із профорієнтаційної роботи Анна Баранецька.

Зустріч із випускниками «Журналістика - професія сміливих»

Вівторок 06.06.23 об 11:00 за київським часом у змішаному форматі.

Онлайн за посиланням:

Ідентифікатор на платформі ZOOM: 645 404 2825, пароль: 123456.

Офлайн 2 корпус ЗНО, 241 аудиторія

Охочі зможуть долучитися до екскурсії лабораторіями факультету журналістики.

Крім того, свободу слова під час війни обговорять фахівці з нагоди Дня журналіста http://surl.li/hquuh

Матеріал надано факультетом журналістики

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини