Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відмінною фаховою підготовкою вразили експертів студенти заочного відділення

Відмінною фаховою підготовкою вразили експертів студенти заочного відділення

Відмінною фаховою підготовкою вразили експертів студенти заочного відділення
05.06.2023 13:58 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Відокремлений структурний підрозділ Фаховий коледж бізнесу комерційна діяльність захист проєктів

Захист курсових робіт із дисципліни перевершив очікування. Студенти другого курсу заочної форми навчання спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відмінно підготувались до найважливішого етапу – захисту курсових робіт з дисципліни «Комерційна діяльність».

 

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ підкреслили, що студенти вправно та фахово впоралася із поставленими перед нею завданнями. Вони продемонстрували високий рівень підготовки та глибоке розуміння тем комерційної діяльності. Кожен із них зосередився на розробці власного проєкту та представив його перед експертною комісією, що складалася з провідних викладачів спецдисциплін і фахівців галузі комерції.

Здобувачі освіти представили низку проєктів, які охоплювали різні аспекти підприємницької діяльності, включаючи розробку бізнес-планів, стратегії маркетингу та продажів, управління рекламною діяльністю та ризиками. Проєкти включали в себе широкий спектр ідей: від створення інтернет-магазинів і розробки мобільних додатків для комерційної діяльності до запровадження інноваційних рішень галузі логістики та постачання. Презентації студентів вражали – чіткі, добре підготовлені та насичені цікавими фактами та аналітичними даними. Експерти одержали позитивні враження від відповідей студентів на їхні запитання, а також від їхньої здатності впроваджувати теоретичні знання в практичну діяльність. Здобувачі освіти продемонстрували не лише свою глибоку ерудицію і вміння аналізувати складні ситуації, але й гнучкість мислення та здатність швидко адаптуватися до змін. Окрім того, студенти показали високу самодисципліну і вміння ефективно організовувати свій час. Заочна форма навчання вимагає від студентів самостійності та самодисципліни, і ці студенти впоралися з цим завданням на відмінно.

Матеріал надано Фаховим коледжем бізнесу та харчових технологій

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини