Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Яким був фестиваль дитячих талантів «KidsArtFest»? Крутим і драйвовим!

Яким був фестиваль дитячих талантів «KidsArtFest»? Крутим і драйвовим!

Яким був фестиваль дитячих талантів «KidsArtFest»? Крутим і драйвовим!
06.06.2023 17:07 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет центр культури волонтерська робота дитячий фестиваль

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся конкурс-фестиваль KidsArtFest для дітей внутрішньо переміщених осіб, співробітників університету та жителів міста Запоріжжя. Його організували центр культури ЗНУ за підтримки Волонтерського центру ЗНУ та Благодійного фонду «Молодь майбутнього».

 

Свято розпочалось з конкурсу талантів. Любов Науменко, одна з організаторок фестивалю, розповіла, що учасників було близько 30. Це колективи, сольні номери та дуети. Діти від 8 до 16 років демонстрували свої таланти, потім отримали грамоти за участь і перемогу в номінаціях. Призи були від постійних партнерів.

Пізніше відбулось відкриття роботи локацій з розвагами для дітей. За словами Любові Науменко, локації були спортивні, творчі, медичні (можна було отримати консультацію). Творчі майданчики були від партнерів із батутом, настільними іграми, спортивною, художньою станціями, «Голоси дітей», «Петриківський розпис» та локації від Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України, де діткам дарували іграшки та пледи. Також розважали дітей аніматори, їм дарували кульки та сертифікати учасників. Була й солодка вата від БФ «Молодь майбутнього».

Завершилось дійство нагородженням учасників конкурсу, виступами фокусниці Марини Євченко та місцевої танцювальної команди Feel the Vibe під керівництвом Дар’ї Алексашиної. Організатори свята раді були бачити щирі посмішки дітей, які танцювали, гралися. Це було неймовірно!

Відеосюжет:

https://www.facebook.com/culture.znu/videos/234889802589550

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.991964855415762&type=3

Вікторія Свідерська, факультет журналістики

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:


https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини