Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Вітаю із Днем Журналіста професіоналів!»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Вітаю із Днем Журналіста професіоналів!»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Вітаю із Днем Журналіста професіоналів!»
06.06.2023 15:41 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет день журналіста професійне свято факультет журналістики

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ректор Микола Фролов привітав із Днем журналіста всіх причетних журналістської професії. Особливі поздоровлення прозвучали й на адресу факультету журналістики нашого вишу – для його талановитих викладачів, студентів, випускників. А також – до всіх партнерів ЗНУ, які постійно та плідно співпрацюють із пресслужбою ЗНУ та регулярно висвітлюють події вишу на своїх платформах.

 

Журналісти щодня оперативно й об’єктивно інформують суспільство про головне у соціально-економічному, політичному та культурному житті нашої держави й рідного краю зокрема, про важливі знакові події у всьому світі. Відповідальна і небезпечна професія навіть у мирний час, у воєнних реаліях стала ще більш ризикованою – багато журналістів наражаються на небезпеку, щоб показати світові правду про війну в Україні.

До складу Запорізького національного університету входить факультет журналістики, який функціонує з 2004 року. За цей час він пройшов плідний, наповнений здобутками й перемогами шлях становлення та розвитку. Тут готують висококваліфікованих фахівців за чотирма освітніми програмами: «Журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю», «Видавнича справа та редагування» і «Медіакомунікації (магістратура)».

Для того, щоб студенти опанували важливі практичні навички, стали справжніми професіоналами своєї справи, змогли після завершення навчання розпочати успішну кар’єру, на факультеті створені навчальна лабораторія телевізійної журналістики, навчальна лабораторія інтерет-радіо «Universe» та новітніх медіа, а також незалежного молодіжного порогу «Пороги». Тут майбутні фахівці не лише здобувають важливі практичні навички, але й засвоюють високі стандарти журналістики, якими будуть керуватися у подальшому житті.

Серед випускників ЗНУ – чимало відомих журналістів, для яких властиві незаангажований погляд, прагнення втілювати у життя сміливі проєкти та досягати нових висот у журналістиці. Це – найкраще свідчення великої наснаженої роботи викладачів факультету, їхнього прагнення виховувати справжніх представників інтелектуальної еліти нашої держави.

Тож нехай і надалі, шановні колеги, ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до вас, дарує щастя і здоров’я на довгі роки! Зі святом вас! Із днем журналіста!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини